• PET INN CALLETTA VERTICALE
PET INN CALLETTA VERTICALE
  • DOSTAWA 0 ZŁ

COMFY KLATKA CALLETTA VERT FI 38,5 cm BIAŁA

000000000000109670
199,99 zł

PET INN Caletta Verticale to okrągła klatka dla ptaków.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Dostawa 0 zł

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Dlaczego biała klatka Calletta Vert od Comfy o średnicy 38,5 cm to dobry wybór właśnie dla Ciebie? Przede wszystkim jest to model wykonany z wysokiej klasy materiałów i ze szczególną dbałością o szczegóły. To zaś zapewnia możliwość długiego użytkowania tego wygodnego mieszkania dla niewielkich ptaków. Dolna część wykonana została z mocnego plastiku i zapewnia łatwe czyszczenie. Do tego całość wyposażono w pewne i bezawaryjne zamknięcia. Funkcjonalność zapewniają też dostępne w zestawie żerdzie, karmnik i poidełko.

Produkt jest przy tym bardzo estetyczny. Wykonano go w kolorze białym z wielką dbałością o estetykę. Może więc stać się nie tylko wygodnym i poręcznym mieszkaniem dla ptaków, ale i niebanalnym dopełnieniem wystroju wnętrza. Dzięki swoim wymiarom klatka nadaje się zarówno do postawienia na podłodze, jak i zawieszenia na suficie lub umieszczenia na szafce. Dostępne są też warianty o innych wymiarach - wybierz taką wielkość klatki dla ptaków, która w pełni zaspokoi potrzeby zwierząt i Twoje ambicje hodowcy. 

Co jeszcze powinieneś wiedzieć o białej klatce Calletta Vert marki Comfy?  

Średnica produktu wraz z elementami wystającymi ma 47 cm. Jej wysokość to 54 cm. Odległość pomiędzy dwoma prętami wynosi 9,8 cm. Dołożono wszelkich starań, żeby klatka była praktyczna - również podczas sprzątania. Wysokość kuwety umożliwia wyłożenie jej ściółką bez ryzyka, że za chwilę znajdzie się ona na podłodze pokoju. Akcesoria wewnątrz zostały dobrane wielkością do modelu klatki. 

Zaprojektowano ją w klasycznym stylu - nadaje się więc zarówno jako miejsce do hodowli, jak i element ozdobny. Ucieszy nie tylko oko właściciela, ale i odwiedzających go gości. Barwa biała jest przy tym bardzo praktyczna - będzie pasowała do różnych rodzajów wystroju we wnętrzu. Sprawdzi się zarówno w przestronnym, jak i bardzo niewielkim pokoju. 

Wymiary

Wymiary klatki dla ptaków (włącznie z wystającymi elementami): średnica 47 cm wysokość 54 cm odległość między prętami 9,8 mm