• COMFY KLATKA ASTRO 3 57 x 30 x 35 cm
  • COMFY KLATKA ASTRO 3 57 x 30 x 35 cm
  • COMFY KLATKA ASTRO 3 57 x 30 x 35 cm
  • COMFY KLATKA ASTRO 3 57 x 30 x 35 cm
  • COMFY KLATKA ASTRO 3 57 x 30 x 35 cm
COMFY KLATKA ASTRO 3 57 x 30 x 35 cm
  • -60,00 zł
  • DOSTAWA 0 ZŁ
-60,00 zł

COMFY KLATKA ASTRO 3 57 x 30 x 35 cm

000000000000109625
139,99 zł
199,99 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Astro 3 to w pełni wyposażona, wielofunkcyjna klatka dla małych i średnich  gryzoni.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Dostawa 0 zł

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Hodujesz małe lub średnie gryzonie i marzy Ci się funkcjonalna klatka dla nich? Dodatkowo lubisz wyposażenie, które cieszy oko wielością barw? Klatka Astro 3 o wymiarach 57x30x35 cm to propozycja właśnie dla Ciebie. Model ten dowodzi, że bogate wyposażenie może znacząco zwiększyć możliwości, które daje klatka danej wielkości. 

Klatka Astro 3 jest jednak ceniona nie tylko z powodu ciekawej estetyki i bogatego wyposażenia. Doświadczeni hodowcy podkreślają, że ważna jest tu jakość poszczególnych komponentów. Podstawą jest dość mocna i trwała kuweta wykonana z plastiku. Jej wysokość jest na tyle duża, że zwierzęta mogą bez problemu zakopywać się w ściółce, co leży w ich naturze. Drobinki słomy czy trocin nie będą jednak wysypywały się na podłogę, co ułatwia przecież dbanie o czystość. Górną część tworzą metalowe pręciki starannie zabezpieczone przed korozją. Również one są wytrzymałe i gwarantują długotrwałe użytkowanie klatki.  

Zadbaj odpowiednio o swojego zwierzaka już dziś!

Bez wątpienia Klatka Astro 3 została zaprojektowana w bardzo ciekawy sposób. Obok dominujących barw niebieskiej i pomarańczowej, znajdziesz tu elementy żółte i w kolorze morskim. Odważna estetyka sprawdzi się w wielu sytuacjach - choćby w dziecięcym pokoju. Z pewnością klatka z gryzoniami szybko stanie się też jednym z ulubionych elementów wyposażenia w tym pomieszczeniu. 

Wygodne otwieranie i bogate wyposażenie to kolejne elementy, za które hodowcy cenią ten zestaw. Uniwersalny charakter produktu polega na tym, że wraz z klatką otrzymujemy komplet niezbędnych akcesoriów. Z czego będą mogły korzystać Twoje gryzonie mieszkające w środku? Do ich dyspozycji przewidziano kołowrotek, miska, domek, podesty, drabinki. Dzięki nim zwierzęta nie tylko będą mogły się pożywić, ale też zabawić, dzięki czemu otrzymają odpowiednią dawkę ruchu. W ofercie naszego sklepu można też nabyć akcesoria dla chomika lub innych gryzoni w atrakcyjnych cenach. 

Wymiary

Klatka Astro 3 posiada  wymiary zewnętrzne długość 57 cm, szerokość 30 cm i wysokość 35 cm.

Zastosowanie

Ta klatka dla zwierząt domowych będzie idealna dla małych gryzoni. Poczują się w niej komfortowo, a dzięki atrakcyjnym elementom wyposażenia nie zaznają nudy.

Kolory kuwet: żółty, czerwony, turkusowy