• LEGOWISKO COMFY AMANDA 52x42x14 cm
LEGOWISKO COMFY AMANDA 52x42x14 cm

LEGOWISKO COMFY AMANDA 52x42x14 cm

000000000000245243
79,99 zł

Wygodne legowisko, takie jak Comfy Amanda, to podstawa dobrego samopoczucia domowego czworonoga. Zapewni mu komfort podczas odpoczynku i snu, a także poczucie bezpieczeństwa.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 24h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

LEGOWISKO COMFY AMANDA 52x42x14 cm

Wygodne legowisko, takie jak Comfy Amanda, to podstawa dobrego samopoczucia domowego czworonoga. Zapewni mu komfort podczas odpoczynku i snu, a także poczucie bezpieczeństwa. Wszystko to dzięki miękkiej owalnej konstrukcji legowiska o niewysokich ściankach i wycięciu w przedniej części, ułatwiającemu wejścia lokatorowi do środka. To doskonałe legowisko dla psa lub kota pokryto wytrzymałym, odpornym na zabrudzenia i miękkim w dotyku materiałem w modną czarno-szaro-białą kratkę. 

Rodzina produktów dla psów i kotów Comfy

Seria do wypoczynku dla zwierząt firmy Comfy zawiera legowiska różnego formatu - owalne i prostokątne, otwarte i zamknięte, a także wielofunkcyjne składane na kilka sposobów. Wszystkie wykonano z materiałów trwałych i przyjaznych zwierzętom. Zadbano przy tym o atrakcyjny design.

Oprócz legowisk, Aquael Zoo oferuje i inne produkty Comfy - wśród nich akcesoria pielęgnacyjne, spacerowe i zabawki.

Wymiary

Legowisko Comfy Amanda jest odpowiednie dla kota lub małego psa. Pozwalają na to jego wymiary: 52 x 42 x 14 cm. Są one gwarancją, że zwierzę wygodnie zmieści się wewnątrz.

Zastosowanie

Bezpieczny azyl, miejsce odpoczynku i snu - takie funkcje spełni komfortowe legowisko Comfy Amanda. Pamiętaj, by ustawić je w zacisznym miejscu tak, by zwierzak mógł spokojnie się w nim zaszyć.

Dzięki wytrzymałemu materiałowi, legowisko Comfy Amanda można z łatwością odkurzać i wielokrotnie prać, co pomaga utrzymać je w czystości. Dowóz prosto do Twojego domu nie zajmie nam więcej, niż 48 godzin. Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę kurierem.