• COMFY KLATKA ASTRO 2 NAT. 57 x 30 x 26 cm
COMFY KLATKA ASTRO 2 NAT. 57 x 30 x 26 cm
  • -30,00 zł
  • DOSTAWA 0 ZŁ
-30,00 zł

COMFY KLATKA ASTRO 2 NAT. 57 x 30 x 26 cm

000000000000109615
159,99 zł
189,99 zł

Astro 2 Nature to w pełni wyposażona, wielofunkcyjna klatka dla małych gryzoni. Drewniane wyposażenie klatki i specjalnie dobrane kolory ziemi (zieleń i brąz) wpływają na doskonałe samopoczucie pupili.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Dostawa 0 zł

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Klatka Astro 2 Nat. jest ceniona przez hodowców niewielkich gryzoni. Dlaczego tak jest? Przede wszystkim jej wymiary są jednocześnie kompaktowe i na tyle duże, by dawała możliwość prowadzenia niewielkiej hodowli. Jest to produkt w sam raz dla początkujących. Zastosowanie przez cenionego producenta doskonałej jakości materiałów pozwala, aby raz wydane na klatkę pieniądze zwróciły się w toku wieloletniego użytkowania. W szczególności chodzi o doskonałej jakości plastikową kuwetę. Jest ona nieco wyższa po to, żeby można było śmiało umieścić w niej większą ilość ściółki. Nie ma obaw, że cokolwiek rozsypie się podczas zagrzebywania się zwierząt.

Górną część klatki zaprojektowano w tradycyjny sposób. Zastosowanie delikatnych, ale wytrzymałych metalowych prętów pozwala na zachowanie odpowiedniej wentylacji. Jednocześnie gryzonie mogą do woli wspinać się po ściankach. Klatka jest jednak nie tylko praktyczna, ale i estetyczna. Zaprojektowano ją w taki sposób, by nie tylko umożliwiała obserwację zwierząt w dogodny sposób, ale też stanowiła ozdobę pokoju. Klasyczny wygląd sprawia, że jest bardzo uniwersalna i pasuje do różnych aranżacji.  

Wybierz funkcjonalny produkt dla swoich gryzoni

Klatka Astro 2 Nat. ma wymiary 57x30x26 cm. To dostatecznie dużo, aby w środku znalazło się miejsce dla jednej drewnianej półki. Oprócz niej wyposażenie wchodzące w skład zestawu składa się z drabinki, kołowrotka, drewnianego domku i miski. Cześć akcesoriów stworzona została z drewna, inne zaś z łatwego w czyszczeniu i dezynfekcji plastiku. 

Niewielkie gryzonie poczują się tutaj dobrze także dzięki umiejętnie dobranym kolorom - zieleni i brązie. Istnieje też możliwość dokupienia dodatkowych akcesoriów dla chomika, aby wnętrze było idealne dla danego typu zwierząt. Oczywiście musi też dawać satysfakcję hodowcy. W naszym sklepie można też kupić inne typy klatek różniących się pomiędzy sobą wielkością, kolorem i wyposażeniem.  

Wymiary

Klatka Astro 2 posiada długość 57 cm, szerokość 30 cm i wysokość 26 cm.

Zastosowanie

Ta klatki dla koszatniczki będą idealne dla małych gryzoni. Poczują się w niej komfortowo, a dzięki atrakcyjnym elementom wyposażenia nie zaznają nudy.

Bezpieczeństwo i terminowość dostarczenia przesyłek to nasze priorytety. Wysyłamy je pocztą kurierską, by docierały do Państwa nie później niż po 48 godzinach od momentu zamówienia.