• KLATKA DLA MAŁYCH GRYZONI PET INN ALADDIN
KLATKA DLA MAŁYCH GRYZONI PET INN ALADDIN
  • DOSTAWA 0 ZŁ

COMFY KLATKA ALADDIN 48 x 28,5 x 24 cm

000000000000109618
109,99 zł

Aladdin to w pełni wyposażona, wielofunkcyjna klatka dla małych gryzoni. Stanie się dla nich przytulnym mieszkaniem oraz ciekawym miejscem zabaw.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 24h + czas dostawy

Dostawa 0 zł

Opis

COMFY KLATKA ALADDIN 48 x 28,5 x 24 cm

Aladdin to w pełni wyposażona, wielofunkcyjna klatka dla średnich gryzoni. Stanie się dla nich przytulnym mieszkaniem oraz ciekawym miejscem zabaw. Klatka dla małych gryzoni. Wykonana z najwyższej klasy materiałów, Mocny plastik dolnej kuwety zapewnia bezawaryjne użytkowanie klatki przez wiele lat. Włoski design i solidne wykonanie sprawiają, że klatka jest nie tylko praktyczna ale również estetyczna. W komplecie: kołowrotek, domek, miska.


Rodzina akcesoriów dla zwierząt domowych Pet Inn

W skład tej rodziny wchodzą estetyczne i higieniczne legowiska dla zwierząt wykoanane z tworzysz sztucznych, do których dopasowano różnorodne wypełnienia - materace terapeutyczne i hipoalergiczne poduszki. Ponadto firma Pet Inn oferuje szereg mis do karmienia zwierząt wykonanych z melaminy z metalowym wkładem, bądź z wysokiej jakości plastiku. Seria transporterów dla zwierząt proponuje transportery tradycyjne oraz transportery rowerowe. Wszystkie produkty są bezpieczne dla zwierząt.

Wymiary

Klatka Aladdin posiada długość 48 cm, szerokość 28,5 cm i wysokość 24 cm.

Zastosowanie

Ta klatka dla zwierząt domowych będzie idealna dla średnich gryzoni. Poczują się w niej komfortowo, a dzięki atrakcyjnym elementom wyposażenia nie zaznają nudy.

Bezpieczeństwo i terminowość dostarczenia przesyłek to nasze priorytety. Wysyłamy je pocztą kurierską, by docierały do Państwa nie później niż po 48 godzinach od momentu zamówienia.

Twoja ocena jest ważna dla nas i innych właścicieli zwierząt :)

Dodaj opinię
2020-08-04

Xxx

Jak można sprzedawać takie coś!? Ta klatka nie nadaje się do niczego! Minimalne wymiary dla chomika karłowatego to 60 na 40 cm. Dla syryjka 80 na 40 a najlepiej, żeby każde akwarium czy klatka niezależnie od gatunku zaczynały się od 100 na 50 cm . Ta klatka nie nadaje się nawet dla jednego samca myszy!

2020-06-09

klatka zbyt mała na jakiekolwiek zwierze

mikroklatka, żaden zwierzak nie powinien w niej przebywać

2020-06-03

już ma

okokok