• Brit Care Ad Sm Br Lamb & Rice 7,5 KG
Brit Care Ad Sm Br Lamb & Rice 7,5 KG
  • DOSTAWA 0 ZŁ

BRIT CARE ADULT SMALL BREED LAMB & RICE 7,5 KG

000000000000245578
199,99 zł

Brit Care Adult Small Breed w 100% karma hipoalergiczna dla dorosłych psów małych i bardzo małych ras, wysoka zawartość składników energetycznych, z olejem z łososia i ekstraktem z jukki. 

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Brit Care Adult Small Breed Lamb & Rice jest karmą stworzoną przez znaną markę specjalnie z myślą o psach niewielkich ras. Duże doświadczenie producenta zaowocowało powstaniem takiej receptury, która w doskonały sposób odpowiada na ich potrzeby. Warto zacząć od tego, że pupile niewielkich rozmiarów to najczęściej zwierzęta szybkie, radosne i pełne witalności. Pierwszym zadaniem idealnego pokarmu jest więc zapewnienie im dostatecznie dużej dawki energii.

Czym jest Brit Care Adult Small Breed Lamb & Rice?

Formuła karmy Brit Care dla dorosłych psów małych ras odpowiada na te zapotrzebowania odpowiednio wysokim poziomem białka. Stanowi ono aż 28% całości. Celowo jako podstawowe składniki wybrano tutaj jagnięcinę i ryż. Ich obecność przekłada się na dobrą przyswajalność karmy przez organizm małego lub bardzo małego pieska. Jej skład dobrany jest w taki sposób, by była całkowicie hipoalergiczna.

Czemu warto wybrać Brit Care Adult Small Breed Lamb & Rice 7,5 kg?

Jakie jeszcze zalety posiada Brit Care? Bogactwo białka, łatwa przyswajalność i hipoalergiczny charakter to bardzo wiele, ale na tym nie kończą się zalety pokarmu od cenionego producenta. Dodatkowo karma została wzbogacona w cenne prebiotyki, których zadaniem jest przede wszystkim wsparcie pracy jelit. Mannooligosacharydy to substancje, które wspomagają przyswajanie korzystnie działających bakterii jelitowych. Rezultatem jest utrzymanie balansu w układzie trawiennym, co przekłada się na zwiększoną odporność zwierzęcia i zdrowe serce. Kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 wspomagają zaś pracę mózgu i pomagają zadbać o zdrowie skóry.

W składzie przeważają oczywiście jagnięcina i ryż. Produkty odzwierzęce to także tłuszcz i mączka drobiowa, tran i suszone jajko. Oprócz nich obecne są tu również m.in. naturalne aromaty, takie jak suszona pulpa buraczana, otręby ryżowe, jukka, minerały, glikozamina, chondroityna, metionina, lizyna, mannooligosacharydy, fruktooligosacharydy, niacyna, kwas foliowy, chlorek choliny, biotyna, witamina A, witamina D3 i witamina E.

Skład:

 

Jagnięcina i produkty pochodzenia jagnięcego, ryz, maczka drobiowa, tłuszcz drobiowy, tran z czarniaka, aromaty naturalne, otręby ryżowe, suszona pulpa buraczana, drożdże piwne, suszone jajko, jukka, suszone jabłko, minerały, siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny, DL-metionina, L-lizyna, mannooligosacharydy, fruktooligosacharydy, pięciowodny siarczan miedzi, niacyna, pantotenian wapnia, kwas foliowy, chlorek choliny, biotyna, witamina A, witamina D3, witamina E (alfa tokoferol)

 

Zalecenia żywieniowe:

Waga psa Ilość pokarmu w g/dzień
1 kg 30 g
2 kg 40 g
4 kg 60 g
6 kg 80 g
8 kg 105 g
10 kg 115 g
10 kg < Adult Medium Breed