• AQUAEL VERSAMAX FZN-1 - FILTR ZEWNĘTRZNY PRZELEWOWY
  • AQUAEL VERSAMAX FZN-1 - FILTR ZEWNĘTRZNY PRZELEWOWY
AQUAEL VERSAMAX FZN-1 - FILTR ZEWNĘTRZNY PRZELEWOWY
  • DOSTAWA 0 ZŁ

FILTR ZEWNĘTRZNY AQUAEL VERSAMAX FZN-1

000000000000101705
139,99 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Zewnętrzny filtr przelewowy (znany również jako filtr kaskadowy) Versamax FZN-1 to duża wydajność, prostota konstrukcji i wygoda eksploatacji.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Dostawa 0 zł

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

FILTR ZEWNĘTRZNY AQUAEL VERSAMAX FZN-1

Wśród akwarystów dużą popularnością i zainteresowaniem cieszy się oferowany w naszym sklepie filtr zewnętrzny Versamax FZN-1 firmy Aquael, który gwarantuje doskonałą wydajność, skuteczne działanie, a także wieloletnią niezawodność. Wśród jego zalet można wymienić przede wszystkim prostotę konstrukcji i wygodę użytkowania.

Jak działa filtr zewnętrzny Versamax?

Oferowany filtr zewnętrzny doskonale sprawdzi się w każdym zbiorniku wodnym, gdyż jest to niezwykle praktyczne i funkcjonalne urządzenie. Wewnątrz urządzenia znajduje się pompka turbinowa, która napędza specjalny ssak odpowiadający za pobieranie wody z akwarium. Następnie wypełnia ona komorę filtra i zostaje przesączona przez wkłady filtracyjne, gdzie w dalszym etapie woda poddawana jest filtracji mechanicznej i biologicznej. W efekcie zostaje skutecznie oczyszczona i trafia z powrotem do zbiornika, przelewając się przez krawędź pojemnika filtra. W zestawie znajduje się standardowa gąbka filtrująca, jednak można ją wymienić na ceramikę, zeolit lub węgiel.

Poznaj najważniejsze parametry filtra zewnętrznego Versamax FZN-1

Prezentowany filtr zewnętrzny cechuje się kilkoma parametrami, które warto poznać jeszcze przed zakupem. Przede wszystkim ma możliwość płynnej regulacji wydajności w szerokim zakresie, dzięki czemu można dostosować jego pracę do indywidualnych potrzeb i wymagań. Istotnym parametrem jest niewielka ilość pobieranej mocy na poziomie niespełna 10W przy zachowaniu wzorowej wydajności, dochodzącej nawet do 500l/h. Z uwagi na te właściwości model jest przeznaczony do akwariów o objętości od 20 do 100 litrów. Akwaryści decydujący się na instalację filtra zewnętrznego uzyskują dodatkową wolną przestrzeń w zbiorniku, którą można wykorzystać na dekorację. Dzięki temu akcesorium filtrujące nie zaburza stworzonej wewnątrz akwarium aranżacji. Dodatkową zaletą oferowanego filtra Versamax jest cicha praca i łatwa obsługa.