• AQUAEL FILTR MAXI KANI 250
  • AQUAEL FILTR MAXI KANI 250
  • AQUAEL FILTR MAXI KANI 250
  • AQUAEL FILTR MAXI KANI 250
AQUAEL FILTR MAXI KANI 250
  • DOSTAWA 0 ZŁ

AQUAEL FILTR MAXI KANI 250

000000000000120017
379,98 zł

Zużycie 
energii [W]
15
Model pompy UNI 1000
Maksymalna wydajność
pompy [l/h] 
1000
Rekomendowana pojemność akwarium [l] 150 - 250
Liczba koszy filtracyjnych 4 x 1 l
Pojemność filtra [l] 11
Starylizator pasujący do fitra UV AS * 9
Maksymalne podnoszenie [cm] 145
średnica węży [mm] 16/22

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 24h + czas dostawy

Dostawa 0 zł

Opis

AQUAEL FILTR MAXI KANI 250 - FILTR ZEWNĘTRZNY DO AKWARIUM

MAXI KANI to nowa linia filtrów kanistrowych zasilanych niezależnymi, wydajnymi pompami. Łączą dużą pojemność filtracyjną z dowolnością instalacji. Dodatkową zaletą jest wyjątkowa łatwość obsługi. Ze względu na swoją konstrukcję doskonale nadaje się również do akwaterriów - mogą pracować w wodzie o głębokości zaledwie 10 cm.

Filtr MAXI KANI służy do filtrowania i napowietrzania wody w akwariach słodkowodnych. Duża wydajność pomp oraz duża objętość filtracyjna w połączeniu z niezawodnością gwarantują utrzymanie idealnych parametrów wody w akwarium.

Odpowiednio dobrane media filtracyjne mechaniczne, chemiczne i biologiczne, umieszczono w 4 koszykach filtracyjnych. Duża objętość wkładów filtra MAXI KANI, zapewnia długotrwałą, skuteczną oraz efektywną filtrację w akwariach nawet do 250 l.

Filtry MAX KANI można dodatkowo wyposażyć w sterylizator AS, emitujący promieniowanie ultrafioletowe UV-C, które działa bakteriobójczo i zwalcza glony. Zastosowanie sterylizatorów UV-C znacznie zwiększa skuteczność oczyszczania wody. Sterylizator nie jest standardowym wyposażeniem filtra. Do modelu MAXI KANI 250 przeznaczony jest STERYLIZER 9W UV-C.

Opis działania

Nowoczesna konstrukcja i zastosowane rozwiązania gwarantują efektywną filtrację mechaniczną, biologiczną i chemiczną. Wbudowana w filtrze pompa zapewnia stałą cyrkulację wody. Woda przepływa przez kolejne media, dzięki czemu jest stale oczyszczana, co sprawia, że środowisko w akwarium staje się zdrowsze dla ryb, a klarowność wody w akwarium utrzymuje się bardzo długo na doskonałym poziomie.

Media filtracyjne

Komplet wkładów filtracyjnych filtra MAXI KANI w standardzie zawiera BioCeraMAX 600 przeznaczony do filtracji biologicznej wody w akwariach słodkowodnych i morskich. Ma postać walców, które wykonano z porowatego tworzywa ceramicznego. BioCeraMAX 600 zapewnia bardzo dużą pojemność filtracyjną – 600 m2.

Szukasz części zamiennej kliknij tutaj

Nasze filtry MAXI KANI zostały przetestowane przez użytkowników:

ZOBACZ TEST

ZOBACZ TEST