• FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL FAN 3 PLUS
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL FAN 3 PLUS
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL FAN 3 PLUS
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL FAN 3 PLUS
FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL FAN 3 PLUS
  • DOSTAWA 0 ZŁ

FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL FAN 3 PLUS

000000000000102370
129,99 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Filtr wewnętrzny Fan 3 Plus marki Aquael skutecznie oczyszcza i napowietrza wodę w akwarium, ponadto umożliwia płynną regulację kierunku wylotu wody.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Dostawa 0 zł

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Oferowany na tej podstronie filtr wewnętrzny Aquael Fan 3 Plus jest przeznaczony dla najbardziej wymagających akwarystów, dla których liczy się przede wszystkim najwyższa możliwa jakość i trwałość. Nasza firma Aquael łączy jednak obie te zalety z niską ceną, dzięki czemu prezentowany filtr nie ma sobie równych w danej kategorii cenowej. Filtr jest przeznaczony do skutecznego i wydajnego napowietrzania i filtrowania wody z zalegających w niej nieczystości i sprawdzi się w akwariach o pojemności od 150 do 250 litrów. Wysoka wydajność rzędu 700 l/h zapewnia skuteczne oczyszczenie nawet największych akwariów, a bardzo niski pobór mocy, jedynie 12 W podczas pracy, nie powoduje znacznego podwyższenia rachunków za energię elektryczną. Ma to szczególnie duże znaczenie dla osób, które cenią sobie niskie koszty eksploatacji zbiornika akwariowego.

Fan 3 Plus – rozwiązanie idealne dla najbardziej wymagających akwarystów

Prezentowany filtr Aquael Fan 3 Plus jest skonstruowany w oparciu o najnowsze technologie i widać to między innymi po silniku. Jednostka napędowa pracuje bez nadmiernego oporu toczenia, co w połączeniu ze szczelnie zamkniętą komorą wirnika zapewnia w zasadzie bezdźwięczną pracę przez wiele lat. Urządzenie nie emituje wibracji oraz głośnych dźwięków, dzięki czemu można je zastosować także w akwariach umieszczonych w salonach, pokojach dziecięcych czy sypialni. Podobnie wysoką jakość mają także wysoka jakość zastosowanych materiałów. Tworzywa sztuczne zostały starannie wyselekcjonowane, dzięki czemu nie wydzielają do wody niebezpiecznych związków, które mogą w dłuższej perspektywie czasowej wywołać skażenie wody lub pogorszenie jej parametrów życiowych. Co to oznacza? Że filtr wewnętrzny Aquael Fan 3 Plus to urządzenie w pełni bezpieczne i efektywne w swojej pracy.

Parametry i szczegółowe informacje na temat filtra Aquael Fan 3 Plus

Oferowany filtr wewnętrzny Aquael Fan 3 Plus filtruje wodę akwariową za pomocą gąbki umieszczonej na perforowanym trzpieniu, która dzięki wielu kanalikom oraz rowkom i porowatej powierzchni skutecznie wyłapuje większość zanieczyszczeń. Plastikowy pojemnik ochronny znakomicie zatrzymuje wszelkie zanieczyszczenia o większej średnicy i zapewnia stałą, ciągłą filtrację bez pogorszenia właściwości. Dzięki temu gąbka bardzo rzadko wymaga działań konserwacyjnych i czyszczenia. Nie bez znaczenia jest także łatwość montażu. Dzięki możliwości ustalenia kierunku wylotu wody w zakresie 75° filtr można z łatwością ukryć także za elementami aranżacji lub bujną roślinnością.

Nowoczesne, trwałe i bezpieczne urządzenia marki Aquael

W ofercie firmy Aquael można znaleźć przeróżne produkty najwyższej klasy, a wśród nich także urządzenia akwariowe, takie jak oferowany na tej podstronie filtr wewnętrzny Aquael Fan 3 Plus. Urządzenie cechuje się rewelacyjnym wykonaniem, wieloletnią trwałością oraz najwyższą wydajnością w stosunku do niewielkiego poboru mocy. Zachęcamy do zamówienia już dziś, zapewniamy przy tym także szybką wysyłkę i pełną pomoc na każdym etapie współpracy.

Parametry

Filtr do akwarium Aquael Fan 3 Plus to urządzenie o mocy 12 W, działające z wydajnością 700 l/h. Przystosowany jest do akwarium o pojemności od 150 do 250 l.

Zastosowanie

Filtr w akwarium to niezbędny element dbający o jakość wody i gwarantujący jej optymalne właściwości dla żyjących w niej zwierząt i roślin. Dzięki niemu woda będzie czysta i odpowiednio napowietrzona. 

Długotrwała wydajność i łatwość montażu to główne atuty tego filtra wewnętrznego. Możesz go zainstalować w swoim akwarium już w 48 godzin od wysłania zamówienia. Przesyłka dotrze do Ciebie bezpiecznie - kurierem.

Regulację kierunku wylotu wody można prowadzić w zakresie 75°.

Nazwa ProduktuFAN Mikro PlusFAN Mini PlusFAN 1 PlusFAN 2 PlusFAN 3 Plus
Zużycie energii [W] 4 4,2 4,7 5,2 12
Maksymalna Wydajność Filtra [l/h] 250 260 320 450 700
Rekomendowana 
pojemność akwarium [l]
<30 30 - 60 60 - 100 100 - 150 150 - 250
Wymiary filtra [mm] 47x67x97 44x53x151 55x66x197 66x77x255 82x94x276

Szukasz części zamiennej kliknij tutaj.