• AQUAEL WIRNIK FAN-1/PFN/TURBO/CIR. 350 KOMPLET
AQUAEL WIRNIK FAN-1/PFN/TURBO/CIR. 350 KOMPLET

AQUAEL WIRNIK FAN-1/PFN/TURBO/CIR. 350/ASAP 300 500 KOMPLET

000000000000100990
10,98 zł

AQUAEL WIRNIK FAN-1/PFN/TURBO/CIR. 350/ASAP 300 500 KOMPLET

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Na tej podstronie znajdziesz szereg niezbędnych części i podzespołów do urządzeń akwariowych, a w tym także oferowany wirnik FAN-1/PFN/TURBO/CIR. 350/ASAP 300 500 w postaci kompletu. Jesteśmy jedną z niewielu firm, która poza gotowymi urządzeniami i akcesoriami oferuje także części zamienne, dzięki którym można odzyskać pełnię sprawności poszczególnych produktów oraz ich wydajność i efektywność pracy. Zakup całych nowych akcesoriów i urządzeń akwariowych bywa bardzo kosztowny, a odpady w postaci e-waste nie pozostają bez wpływu na kondycję środowiska naturalnego. Właśnie z tego powodu w naszej firmie staramy się, aby nasze produkty były przeznaczone do wieloletniego użytkowania.

Cechy i parametry wirnika FAN-1/PFN/TURBO/CIR. 350/ASAP 300 500

Oferowany wirnik jest wykonany w całości z najwyższej klasy tworzywa sztucznego, które bez większych problemów znosi ciągły kontakt z wodą oraz intensywną, akwarystyczną eksploatację. Urządzenie można zestawić z::

  • AQUAEL FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL FAN 1 PLUS 
  • AQUAEL FILTR WEWNĘTRZNY TURBO 350
  • AQUAEL POMPA FONTANNOWA PFN 350
  • AQUAEL POMPA CIRKULATOR 350
  • AQUAEL FILTR WEWNĘTRZNY  ASAP 300
  • AQUAEL FILTR WEWNĘTRZNY  ASAP 500

Filtr jest precyzyjnie wykonany, a do jego montażu nie jest wymagane użycie specjalistycznych narzędzi, dzięki czemu z instalacją powinien sobie poradzić w zasadzie każdy.

Wysoka jakość w korzystnej cenie? To możliwe!

W naszej firmie Aquael istniejącej na rynku od 1984 roku od samego początku stawiamy na szybki rozwój, lecz także zachowanie wysokiej jakości wykonania. Dzięki temu mimo iż jesteśmy obecni w ponad 100 krajach całego świata, to w dalszym ciągu nasze urządzenia, w tym także wirniki i inne części zamienne, mają parametry zgodne z oczekiwaniami współczesnych, bardzo wymagających akwarystów. Złóż zamówienie już dziś, a w razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Gwarantujemy błyskawiczną wysyłkę, szybką odpowiedź i pomoc na każdym etapie zamówienia.