• AQUAEL RURKA ZASYSAJĄCA L - 140 (BAGNET)
AQUAEL RURKA ZASYSAJĄCA L - 140 (BAGNET)

AQUAEL RURKA ZASYSAJĄCA L - 140 (BAGNET)

000000000000100937
5,99 zł

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

W naszej firmie nie uznajemy półśrodków i kompromisów, dlatego staramy się, aby nasza oferta sprostała nawet najbardziej wymagającym klientom ze świata akwarystyki. Podstawową zaletą firmy Aquael jest to, iż przykładamy dużą wagę do niezawodności naszych urządzeń, dlatego poza gotowymi produktami oferujemy także elementy zamienne i pojedyncze części. Dzięki temu można z łatwością odzyskać sprawność swoich urządzeń, a nie kupować nowych i generować w ten sposób elektronicznych śmieci (e-waste). Na tej podstronie znajdziesz rurkę zasysającą w postaci bagnetu o długości 140 cm, który charakteryzuje się znakomitym wykonaniem i wieloletnią trwałością.

Rurka zasysająca Aquael (bagnet) o długości 140 cm

Oferowana na tej podstronie rurka zasysająca (bagnet) L - 140 cm jest doskonale wykonana z wysokiej klasy tworzywa sztucznego, które zapewnia wieloletnią eksploatację przy minimum zabiegów konserwacyjnych. Rurka nie wpływa na parametry użytkowe wody i nie emituje związków chemicznych, dzięki czemu w żadnym stopniu nie wywołuje zagrożeń wśród ryb oraz innych zwierząt akwarystycznych. Warto podkreślić także bardzo łatwy montaż, dzięki któremu można przeprowadzić proces jego instalacji w raptem kilka-kilkanaście minut, bez użycia dodatkowych narzędzi. Produkt jest wykonany na nowoczesnej linii produkcyjnej, dzięki czemu ma powtarzalne wymiary zewnętrzne i można go z łatwością zamontować bez kosztownych przeróbek oraz modyfikacji.

Firmie Aquael warto zaufać!

W firmie Aquael od 1984 roku dbamy o jak najwyższą jakość wykonania naszych produktów i staramy się, aby nasze produkty były jak najlepsze w swojej kategorii cenowej. Wszystkie urządzenia, w tym także rurki zasysające, są wykonane zawsze na najnowszych liniach produkcyjnych i cechują się wieloletnią trwałością przy minimum zabiegów konserwacyjnych. Koniecznie zamów już dziś, a w razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapewniamy szybką odpowiedź na każde pytanie, w tym także na te natury technicznej.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii