• COMFY DRAPAK TUBE 35x60 cm
COMFY DRAPAK TUBE 35x60 cm
  • DOSTAWA 0 ZŁ

COMFY DRAPAK TUBE 35 x 60 cm

000000000000243670
369,98 zł

Multifunkcjonalny drapak dla kotów.

Wymiary [cm]: 35x60

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Każdy opiekun kota z pewnością doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak istotnym akcesorium dla jego podopiecznego jest drapak. Oferowany model TUBE firmy COMFY z pewnością spełni wszelkie oczekiwania i potrzeby pupila, a także zagwarantuje, że zwierzak będzie miał aktywne zajęcie, dzięki któremu spożytkuje swoją energię. Ten drapak dla kota łączy w sobie wiele zalet, gdyż poza klasyczną funkcją drapania, spełnia również rolę legowiska. Jego kształt tuby umożliwił zaprojektowanie otworów pozwalających kotu ukryć się w jego wnętrzu i poczuć bezpiecznie, np. podczas codziennej drzemki czy relaksu.

Drapak TUBE firmy COMFY – najwyższej jakości kocie akcesorium

Oferowany drapak TUBE to najwyższej jakości akcesorium wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, dzięki czemu cieszy się doskonałą opinią wśród naszych klientów. Każdy element został zaprojektowany z wysokiej klasy materiałów gwarantujących wytrzymałość, trwałość i odporność na uszkodzenia. Z zewnątrz drapak został pokryty klasycznym materiałem, idealnie sprawdzającym się do drapania, natomiast wewnątrz producent zastosował miękki i przyjemny w dotyku plusz zapewniający pupilowi najwyższy poziom komfortu podczas odpoczynku.

Korzyści płynące z korzystania z drapaka przez pupila

Dlaczego drapak jest tak ważnym akcesorium w życiu każdego kota? Przede wszystkim pozwala mu ścierać pazury, które w naturalnym środowisku są ścierane poprzez ostrzenie ich na drzewnych pniach. Ponadto koty korzystające z drapaka są znacznie szczęśliwsze, gdyż mogą spełniać swój instynkt i w ten sposób jednocześnie wyładować energię. Dodatkową zaletą drapaka jest fakt, iż ograniczamy do minimum ryzyko uszkodzenia mebli tapicerowanych, zasłon, dywanów, firanek czy tapet, gdyż kot z pewnością bez tego rodzaju akcesorium znajdzie alternatywę do drapania, która może zostać zniszczona bezpowrotnie. Dlatego już dziś zamów drapak w postaci tuby i podaruj swojemu kotu zabawę wraz z miejscem do bezpiecznej i komfortowej drzemki. Skorzystaj przy tym z szybkiej dostawy na wskazany w zamówieniu adres.

  • elegancki

  • wykonany z pluszu i sizalu

  • odporny na zniszczenia

Wymiary [cm]: 35x60