• AQUAEL  UCHWYT - ADAPTER LEDDY TUBE 3/6W
  • AQUAEL  UCHWYT - ADAPTER LEDDY TUBE 3/6W
AQUAEL  UCHWYT - ADAPTER LEDDY TUBE 3/6W

AQUAEL UCHWYT - ADAPTER LEDDY TUBE 3/6W

000000000000113855
8,00 zł

AQUAEL  UCHWYT - ADAPTER LEDDY TUBE 3/6W

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Oświetlenie zbiornika akwariowego ma ogromne znaczenie w kwestii ekspozycji naszych pieczołowicie zaprojektowanych przestrzeni, dlatego zawsze warto zadbać o wkomponowanie do nich odpowiednio dużej liczby źródeł światła. Ich moc, barwa i rozmieszczenie wpływają w dużym stopniu na kolorystykę ryb i innych zwierząt akwariowych oraz oczywiście także na roślinność. Oferowany na tej podstronie adapter do Leddy Tube 3/6W jest przeznaczony do trwałego, mocnego i w pełni bezpiecznego montażu lamp z serii Leddy Tube na pokrywach każdego typu za pomocą wytrzymałej i odpornej na wilgoć dwustronnej taśmy.

Czym cechuje się adapter Leddy Tube 3/6W?

Główną i najważniejszą cechą adaptera jest wysokie bezpieczeństwo jego użytkowania, które jest najistotniejsze z punktu widzenia każdego odpowiedzialnego akwarysty. Mocne i trwałe połączenie dzięki dwustronnej taśmie zapobiega samoistnemu odpadaniu adaptera z pokrywy wykonanej z tworzywa sztucznego, ponadto adapter nie wchodzi w reakcje z wodą, a materiał jest w pełni odporny także na bezpośrednie działanie wysokiej temperatury. Nie bez znaczenia jest także prostota montażu. Pod spodem adaptera znajduje się szeroka warstwa taśmy pokrywająca całą jej tylną część, dzięki czemu przeprowadzenie instalacji nie powinno zająć więcej niż kilka-kilkanaście minut, gdyż wystarczy odtłuścić powierzchnię pokrywy i zdjąć folię zabezpieczającą na adapterze, po czym przyłożyć go w miejsce przeznaczenia klejącą stroną do pokrywy i lekko docisnąć.

Poznaj z bliska markę Aquael

Nasz marka Aquael istnieje na rynku od 1984 roku i od samego początku istnienia stawiamy na jak najszybszy rozwój przy zachowaniu wysokiej jakości naszych produktów. Dzięki dużej popularności dopracowaliśmy nasze linie produkcyjne do perfekcji i wyposażyliśmy zakłady w najnowsze maszyny przemysłowe, dzięki czemu możemy produkować urządzenia, w tym także uchwyty i adaptery do Leddy Tube 3/6W, z wysokiej klasy tworzyw ze zwróceniem szczególnej uwagi na najdrobniejsze detale. Zamów już dziś!