• AQUAEL + MEMBRANA AP/APR PLUS 2 SZT.
AQUAEL + MEMBRANA AP/APR PLUS 2 SZT.

AQUAEL + MEMBRANA AP/APR PLUS 2 SZT.

000000000000113607
14,99 zł

MEMBRANKI DO NAPOWIETRZACZY:

AQUAEL NAPOWIETRZACZ AP-100 PLUS

AQUAEL NAPOWIETRZACZ AP-150 PLUS

AQUAEL NAPOWIETRZACZ AP-200 PLUS

AQUAEL NAPOWIETRZACZ AP-300 PLUS

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Na tej podstronie znajdziesz membranę AP/AP Plus przeznaczoną do napowietrzaczy akwarystycznych marki Aquael. Membrana to produkt, który często ulega awariom i powinno się go natychmiast wymienić w razie potrzeby, ponadto dzięki niskiej cenie jego zakup w żaden sposób nie powinien nadwyrężyć napiętego budżetu każdego akwarysty. Urządzenie jest przeznaczone do natychmiastowego montażu, a w komplecie znajdują się dwie sztuki tego samego typu zapakowane w bezpieczne opakowanie ochronne.

Napowietrzacz – urządzenie niezbędne w każdym zbiorniku akwariowym

Oferowana membrana AP/APR Plus 2 szt. jest przeznaczona do szeregu urządzeń marki Aquael, służących do napowietrzania wody, w tym:

  • AQUAEL NAPOWIETRZACZ AP-100 PLUS
  • AQUAEL NAPOWIETRZACZ AP-150 PLUS
  • AQUAEL NAPOWIETRZACZ AP-200 PLUS
  • AQUAEL NAPOWIETRZACZ AP-300 PLUS

Cechą charakteryzującą wyżej wymienioną część jest ponadprzeciętna jakość wykonania. Jesteśmy producentem części zamiennych do naszych urządzeń już od wielu lat i od początku naszego istnienia wyznajemy zasadę, że lepiej naprawić posiadany sprzęt, niż nabywać nowe i w ten sposób przyczyniać się do pogorszenia stanu środowiska (e-waste). Membrana została wykonana z najwyższej klasy surowców, które doskonale znoszą wieloletnie użytkowanie, przy zachowaniu pełnej precyzji. Dzięki temu oferowana membrana dokładnie pasuje do wybranego modelu napowietrzacza, a w trakcie jej montażu nie ma potrzeby przeprowadzania przeróbek i modyfikacji.

Wysoka jakość w korzystnej cenie

Dla naszej firmy od zawsze liczy się wysoka jakość w połączeniu z korzystną ceną, dlatego wszystkie spośród ponad 2000 produktów dostępnych w naszej ofercie są godne zaufania i zakupu. Od 1984 roku uzyskaliśmy w naszym kraju status lidera na rynku akcesoriów i urządzeń akwarystycznych, a nasze starania docenili także klienci z ponad 100 krajów całego świata. Efekt? Nasze grzałki klienci z całego świata kupują co 15 sekund, a filtry co 20 sekund. Zamów już dziś i skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia, a w razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.