• AQUAEL SILNIK CIRCULATOR 650+
AQUAEL SILNIK CIRCULATOR 650+

AQUAEL SILNIK CIRCULATOR 650+

000000000000102187
64,99 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór akcesoriów akwarystycznych, które są dostępne w atrakcyjnej cenie. Doskonałym tego przykładem jest prezentowany silnik Circulator 650+ firmy Aquael, zaprojektowany z dbałością o najdrobniejsze detale. Jest to część zamienna, przeznaczona do wydajnych pomp cyrkulacyjnych, które znakomicie sprawdzają się w akwariach słodkowodnych i morskich. Są to profesjonalne urządzenia, których zadaniem jest pompowanie i napowietrzanie wody. Po dodaniu wkładu gąbkowego pompy mogą pełnić rolę filtra mechanicznego i biologicznego. Ponadto znakomicie sprawdzą się do napędu urządzeń takich jak sterylizatory, chłodziarki, filtry podżwirowe i odpieniacze białek.

Circulator – poznaj siłę napowietrzania

Oferowany silnik Circulator 650+, wprawiając wodę w ruch zapewnia doskonałe natlenienie i tym samym równomierne parametry w całym zbiorniku. Urządzenie wyróżnia się łatwym montażem, prostą obsługą, solidnym wykonaniem, a także znakomitymi parametrami technicznymi. Ponadto zapewnia również cichą pracę i nie pobiera dużo energii elektrycznej, co czyni je bardzo energooszczędnymi. Dodatkową zaletą prezentowanego silnika jest jego niezawodna i bezawaryjna praca przez długi czas, która ułatwia zachowanie czystości i przejrzystości wody w każdym akwarium.

Proces napowietrzania za pomocą oferowanego urządzenia jest szczególnie niezbędny w zbiornikach słodkowodnych, w których woda jest podgrzewana, gdyż wraz ze wzrostem temperatury spada ilość tlenu w wodzie. Taka sytuacja może stanowić duże zagrożenie dla organizmów żyjących w akwarium, dlatego warto zadbać o odpowiednie warunki dla ryb i roślin wykorzystując w tym celu prezentowany silnik Circulator 650+. Zapraszamy już dziś do złożenia zamówienia i skorzystania z atrakcyjnej ceny oraz szybkiej dostawy na wskazany adres. Życzymy udanych zakupów, a w razie pojawienia się dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.