• -400,00 zł
 • Pakiet
 • DOSTAWA 0 ZŁ
-400,00 zł

AQUAEL AKWARIUM OPTI TANK 80 + SZAFKA OPTISET 125 BIAŁA + WYPOSAŻENIE

1 209,95 zł
1 609,95 zł

Ten pakiet zawiera

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Dostawa 0 zł

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

AQUAEL AKWARIUM OPTI TANK 80 + SZAFKA OPTISET 125 BIAŁA + WYPOSAŻENIE

AQUAEL AKWARIUM OPTI TANK 80

Przejrzysty pod każdym kątem

Opti Tank to akwarium wykonane ze szkła typu opti, które zapewnia wyjątkową przejrzystość. Dopracowane detale zbiornika sprawiają, że prezentuje się on niezwykle lekko i estetycznie.

Krawędzie zbiornika są polerowane i zakończone szlifem trapezowym. Precyzyjne łączenie szkła metodą bezwałkową sprawia, że ścianki akwarium idealnie do siebie pasują. Transparentny silikon dodatkowo pogłębia wrażenie czystości i lekkości.

Szkło typu opti oznacza, że zostało ono poddane specjalnemu procesowi odżelaziania, w którym uzyskuje się efekt bezbarwności. Szkło jest pozbawione zielonkawego zabarwienia i posiada wysoki współczynnik przepuszczania światła. Dzięki temu doskonale oddaje ono naturalne barwy roślin i zwierząt oraz tworzy efekt krystalicznie czystej wody.

Opti Tank jest idealny do tworzenia przestrzennych i otwartych aranżacji. Zapewnia wyjątkowy efekt wizualny – woda wraz z aranżacją sprawia wrażenie jakby zawieszonej w powietrzu.

Wymiary: 80x35x40 cm

Pojemność: 112 L

Grubość szkła: 6 mm

AQUAEL SZAFKA OPTISET 125 BIAŁA

Profesjonalne szafki akwarystyczne Opti Set dedykowane są dla zestawów Opti Set. Razem tworzą elegancką całość.

Wyprodukowane z dbałością o najmniejszy detal, zachwycają nowoczesnym designem i szeregiem udogodnień dla użytkownika.

Solidna konstrukcja szafki, wykonanej z laminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm, zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki regulowanym nóżkom, można ją dokładnie i wygodnie wypoziomować. Jest to szczególnie istotne przy nierównym podłożu. Niewątpliwym atutem szafki jest jej wysokość – aż 80 cm. Takie rozwiązanie to więcej miejsca na duży filtr zewnętrzny czy instalację CO2. To również wygoda obserwacji podwodnego świata i podziwiania aranżacji w zbiorniku.

Zlicowanie drzwi szafki z akwarium dodaje elegancji i tworzy wrażenie jednolitej bryły. Z myślą o takim efekcie zastosowano również otwieranie drzwiczek na dotyk, rezygnując z tradycyjnych uchwytów. Za drzwiczkami schowana jest poręczna półka na akcesoria.

Szafki, podobnie jak zestawy Opti Set, dostępne są w dwóch kolorach (białym i czarnym).

Zaproś naturę do swojego domu i zobacz więcej!

Szafki Opti Set:

 •  dedykowane do zestawów Opti Set
 •  nowoczesny design
 •   drzwiczki licujące się z frontem akwarium
 •  regulowane nóżki szafki
 •  możliwość dokładnego i wygodnego wypoziomowania mebla
 •  wygoda użytkowania
 • drzwi otwierane na dotyk
 •  wysokość 80 cm (5-7 cm wyższa od standardowych)
 •   półka na akcesoria

Kolor: biały

Wymiary: 80,8 x 35,8 (szerokość z drzwiczkami) x 80

Grzałka PLATINIUM HEATER 100 w

PLATINIUM HEATER- nowa generacja szklanych grzałek do akwarium wyróżniająca się elektroniczną precyzją termostatu.
 

Posiada temperatury w zakresie od 20 do 33 ºC utrzymując ją z dokładnością do 0,4ºC. Wyposażona w intuicyjny sposób regulacji, ceramiczny radiator ciepła oraz wbudowany elektroniczny termometr.

Parametry

brak podatnych na awarię mechanicznych części termostatu

wskazanie zaprogramowanej i aktualnej temperatury

elektroniczny termostat (+/- 0.4 ºC)

skalibrowana – testowana komputerowo

regulacja temperatury w szerokim zakresie (od 20 do 33ºC)

działanie grzałki oraz wskazanie aktualnej temperatury sygnalizowane diodami LED

Możliwość pracy w słodko jak i słonowodnym akwarium

Moc: 100 W

Długość : 24.5 cm

Rekomendowana pojemność akwarium: 60-100

Cechy i parametry techniczne filtrów wewnętrznych Aquael Turbo 1000

Oferowany filtr Aquael Turbo 1000 pracuje z wydajnością rzędu 1000 litrów na godzinę i doskonale sprawdza się w przypadku akwariów o objętości wody od 150 litrów do 250 litrów. Co ciekawe, tak dobre parametry użytkowe nie mają odzwierciedlenia w kwestii poboru prądu. Akcesorium jest szczególnie energooszczędne i pobiera w trakcie pracy z pełną intensywnością jedynie 11 W, co czyni je bardzo tanim w eksploatacji. Warto wiedzieć, że filtr to podstawowe urządzenie elektryczne zwiększające rachunki za prąd, gdyż działa w trybie ciągłym i może generować duże koszty energii elektrycznej. Oferowany filtr wewnętrzny Aquael Turbo 1000 jest tego zupełnym przeciwieństwem. Mimo tak dobrych parametrów urządzenie wyróżnia się spośród innych wysokością pompowania, która wynosi aż 110 cm i jest jedną z największych w tej klasie urządzeń.

Dlaczego filtr Aquael Turbo 1000 to dobry wybór?

Oferowany filtr został wyposażony w podwójny system filtracji, dzięki czemu cechuje się podwyższonymi parametrami użytkowymi, gdyż można dostosować zakres oraz charakterystykę jego pracy do potrzeb konkretnego akwarysty oraz samego zbiornika. Posiada zarówno duży pojemnik na dowolne media filtracyjne w postaci sypkiej, jak i gąbkę o dużej gęstości. Zapewnia ona efektywną filtrację mechaniczną, a przy tym także nie wymaga zbyt wielu zabiegów konserwacyjnych. 

Aquael Turbo 1000 dla szczególnie wymagających akwarystów

Filtr wewnętrzny Aquael Turbo 1000 jest jednym z najpopularniejszych w naszej ofercie, gdyż doskonale łączy najwyższą jakość wykonania z korzystną ceną zakupu oraz niskimi kosztami dalej eksploatacji. Urządzenie zapewnia podwyższoną efektywność pracy, w tym napowietrzania oraz filtracji mechanicznej i biologicznej przebiegającej w dwóch oddzielnych etapach. W pojemniku na sypkie medium filtracyjne znajduje się lubiany produkty Bioceramax 600, który dzięki wielu rowkom oraz wgłębieniom stanowi znakomite podłoże dla bakterii nitryfikacyjnych, które zmniejszają ilość amoniaku znajdującego się w wodzie akwariowej. Istotna jest także możliwość rozbudowy. Urządzenie ma opcję łączenia pojemników szeregowo, dzięki czemu można powiększyć ilość medium i podwyższyć w ten sposób parametry filtracyjne, np. po wymianie zbiornika na większy lub po dokupieniu większej ilości ryb.

Parametry

Największa część urządzenia to pojemnik na sypkie środki filtracyjne o pojemności 600 ml. Ten filtr wewnętrzny pracuje z wydajnością 1000l/h w akwarium o objętości 150-250 l, przy mocy 11 W. Wysokość pompowania wynosi 110 cm.

Zastosowanie

Filtr wewnętrzny Aquael Turbo 1000 zapewnia nadzwyczaj efektywne napowietrzanie wody, a także skuteczną filtrację mechaniczną i dwustopniową filtrację biologiczną. Pojemnik filtra wypełniono startowo wkładem ceramicznym Bioceramax 600 zapewniającym doskonałe podłoże dla bakterii nitryfikacyjnych usuwających z wody amoniak i azotyny.
Nowością jest opcja szeregowego łączenia pojemników - która pozwala w prosty sposób powiększyć objętość mediów filtracyjnych  po dokupieniu dodatkowych modułów, dostosowując wydajność filtracji do potrzeb zbiornika o większych rozmiarach lub z większą liczbą ryb. 

Zapewnisz swojej hodowli czystą i świeżą wodę już w ciągu dwóch dni, jeżeli zamówienie złożysz już teraz. Przesyłkę dostarczymy bezpiecznie kurierem za maksymalnie 48 godzin.

Szukasz części zamiennej kliknij tutaj.

LEDDY SLIM 32W SUNNY D&N BIAŁY 124204

LEDDY SLIM – eleganckie i nowoczesne!

Akwaria otwarte, to jest pozbawione tradycyjnej pokrywy, zyskują obecnie coraz większą popularność. Nic dziwnego – taki zbiornik ma bowiem nie tylko bardzo atrakcyjny wygląd, ale jednocześnie poprawia mikroklimat pomieszczenia w którym się znajduje. Nawilżając powietrze ułatwia oddychanie i działa dobroczynnie na oskrzela, co jest szczególnie odczuwalne zwłaszcza w przypadku alergików oraz osób cierpiących na rozmaite schorzenia układu oddechowego. Zbiorniki takie wymagają jednak odpowiedniego oświetlenia, które łączyłoby w sobie walory estetyczne oraz użytkowe.

Lampa ledowa LEDDY SLIM 32W SUNNY D&N jest przeznaczona do oświetlania słodkowodnych zbiorników otwartych o długości od 80 do 107 cm. Zawiera starannie dobrane diody LED, które zapewniają idealną iluminację akwarium gwarantując doskonałe warunki do życia dla jego mieszkańców oraz wyjątkowy efekt wizualny. Jej płaski, futurystyczny kształt i modny, biały kolor sprawiają że doskonale komponuje się z nowoczesnymi zbiornikami akwariowymi i świetnie wygląda w każdym wnętrzu. Poza tym jest uniwersalna – rozsuwane wsporniki umożliwiają jej instalowanie również na zbiornikach o niestandardowych rozmiarach. Można ją również podwiesić nad akwarium do sufitu lub specjalnego stelażu przy pomocy akcesoryjnego zestawu LEDDY SLIM HANGER.

Lampa ledowa LEDDY SLIM 32W SUNNY D&N jest wyposażona w funkcję Day & Night. Działa w trzech trybach pracy: DAY / DAYBREAK / NIGHT. DAY to podstawowe i najmocniejsze światło, do oświetlania akwarium w ciągu dnia. DAYBREAK to obniżona moc oświetlenia dziennego do 50% plus światło niebieskie. Sprawdza się jako pierwszy tryb po nocy oraz podczas karmienia ryb – szczególnie w przypadku posiadania płochliwej obsady. NIGHT to niebieska poświata pozwalająca na unikalną obserwację akwarium po zmroku, w tym ryb i zwierząt o nocnym trybie życia. Oświetlenie Day & Night pięknie wyeksponuje aranżację w akwarium zarówno w dzień, jak i w nocy, a także sprawi, że wnętrze pomieszczenia w którym znajduje się zbiornik będzie bardziej przytulne. Zmiana trybu pracy DAY/ DAYBREAK / NIGHT następuje po wyłączeniu i włączeniu modułu przełącznikiem w czasie nie dłuższym niż 5 sekund. Przełączenie bezpośrednio w tryb DAY odbywa się po wyłączeniu modułu na okres dłuższy niż 5 sekund i jego ponownym włączeniu. Najlepiej zautomatyzować ten proces stosując nowoczesny sterownik akwariowy SOCKET DUO.

Lampa została zaprojektowana i wyprodukowana w Polsce w fabryce firmy Aquael, która od 1984 r.  dostarcza akwarystom produkty pełne dobrze zaprojektowanych rozwiązań.

Diody LED zainstalowane w lampie LEDDY SLIM SUNNY D&N emitują światło o temperaturze barwowej 7000 K. Zapewnia to wierne odwzorowanie barw wszystkich mieszkańców akwarium oraz gwarantuje dobre warunki dla roślin akwariowych.

Dane techniczne

Nazwa

LEDDY SLIM 32W SUNNY D&N BIAŁY

Indeks

124204

Kolor

biały

Moc

32 W

Strumień świetlny

2900 lm

Temperatura barwowa

7000 K

Tryb  D&N

tak

Długość akwarium

80-107 cm