• COMFY POIDEŁKO 300 ML
COMFY POIDEŁKO 300 ML
  • -12,00 zł
-12,00 zł

COMFY POIDEŁKO 300 ML

000000000000114127
7,99 zł
19,99 zł

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

W ofercie marki COMFY pojawiły się nowe poidełka dlagryzoni i królików wyznaczające nową jakość w kategorii tych funkcjonalnych i niezbędnych każdemu miłośnikowi zwierząt klatkowych urządzeń.

 

Nowe poidełka COMFY różnią się od masowo dostępnych na rynku produktów niespotykaną dotąd jakością wykonania.Zostały zaprojektowane i wykonane w Polsce w wyspecjalizowanychw technologii wtryskowej zakładach produkcyjnych AQUAEL w Suwałkach. Trwały pojemnik posiada funkcjonalnąi ergonomiczną zawieszkę z tworzywa sztucznego (koniec stosowania kaleczących i zawodnych drucików) odporną na gryzienie. Dzięki sprytnemu sposobowi mocowania jest ona uniwersalna, tj. pasuje praktycznie do wszystkich klatek dla gryzoniui królików o dowolnym rozstawie prętów. Końcówka poidła smoczkowego znajdującego się w klatce posiada w swoim wnętrzu nie jedną, ale aż dwie kulki zabezpieczające, co bardzo skutecznie zapobiega kapaniu wody z poidła. Dodatkowym atutem marketingowym nowych poidełek jest nowoczesnydesign, żywa, rzucająca się w oczy kolorystyka (bardzo modna obecnie barwa seledynowa) oraz atrakcyjne opakowanie .

 

Nowe poidełka COMFY są dostępne w trzech rozmiarach:200, 300 i 600 ml. Można polecać je również właścicielom kotówi małych psów w przypadku których świetnie sprawdzająsię zwłaszcza w podróży przymocowane do drzwiczek transporteraz pupilem.

• uniwersalny, wygodny system mocowania - pasują do większości klatek dostępnych na rynku

• wyjątkowo trwałe i długowieczne

• końcówka z podwójnym zabezpieczeniem przed kapaniem -system dwóch kulek

• nowoczesny design: produkt + opakowanie

W klatkach można utrzymywać bardzo różne gatunki zwierząt. W zależności od gabarytów lokatorów, ich zachowania oraz ilości mogą to być niewielkie przestrzenie bądź wręcz przeciwnie – miejsca przypominające pełnowymiarowe wybiegi. Sama klatka jak i akcesoria powinny być dobierane do konkretnego zwierzęcia. Jednakże, bez względu na to jakiego rodzaju pupila posiadasz, powinien on zawsze mieć swobodny dostęp do świeżej i czystej wody. Dlatego poidełko dla gryzoni czy królików to rzecz, którą obligatoryjnie powinien posiadać każdy właściciel zwierzęcia.

Poidełko dla gryzoni Comfy to najlepszy tego typu produkt dostępny na rynku

Jednym z głównych celów przedsiębiorstwa Comfy jest wypuszczanie na rynek zoologiczny produktów najwyższej jakości. Oferowane poidełko dla gryzoni i królików wyróżnia się trwałością wynikającą z zastosowania materiałów najwyższej jakości. Co więcej, jego dopracowane i idealnie pasujące do siebie elementy gwarantują bezawaryjne użytkowanie. To najważniejsza cecha jaką powinno charakteryzować się poidełko dla gryzoni ponieważ w przypadku małych zwierząt nawet krótkotrwały brak dostępu do wody może skończyć się groźnym dla zdrowia oraz życia odwodnieniem. Poidełko dla gryzoni Comfy nie stwarza też ryzyka zalania całej klatki. Końcówka poidełka zawiera nie jedną, jak w większości przypadków ale aż dwie kulki. Dzięki temu rozwiązaniu zwierzęta mogą swobodnie pić i jednocześnie nie rozlewać wody po ściółce.

Ponadto, poidełko dla gryzoni Comfy zostało zaprojektowane tak by było uniwersalne. Zastosowany sposób mocowania pasuje do zdecydowanej większości klatek dostępnych na rynku, nawet tych o ponadprzeciętnie małej odległości pomiędzy szczebelkami. Z kolei pojemność oferowanego produktu doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku bardzo małych zwierząt jak myszy czy chomiki, jak i w przypadku na przykład wyrośniętych królików. Drobne osobniki nie będą miały problemu z korzystaniem z poidełka, natomiast te większe stworzenia będą miały wody na tyle dużo by właściciel miał pewność, że nie zdążyły opróżnić całego pojemnika przed dolaniem świeżej partii.

Poidełko dla gryzoni jest przydatnym artykułem również dla właścicieli psów i kotów

Oferowane poidełko dla gryzoni ze względu na swoje uniwersalne rozmiary i wygodę użytkowania świetnie sprawdzi się jako poidełko dla nieco większych czworonogów. Zabranie tego artykułu ze sobą w podróż i przymocowanie go do transportera psa czy kota nie jest niczym problematycznym a poprawia przenoszonemu zwierzakowi komfort życia.