Karmniki dla ptaków

Ptaki coraz częściej stają się domowymi pupilami. Jak każde żywe zwierzę zdane na swojego właściciela, wymagają odpowiednich warunków do życia. Poza dopasowaną klatką i towarzystwem innego osobnika tego samego gatunku muszą posiadać akcesoria niezbędne do pobierania pokarmu czy zachowania higieny. Choć nie należą do najbardziej wymagających gatunków, dobrze przemyślany dobór otoczenia pozwala cieszyć się ich obecnością przez długi czas. Jeśli planujesz wprowadzić pod swój dach skrzydlatego przyjaciela, przeczytaj koniecznie, na co musisz zwrócić szczególną uwagę.

Zobacz najlepsze produkty dla ptaków:


Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Jakie karmniki dla ptaków?

Podstawą jest dobrze dopasowana klatka. Jej dopasowanie polega głównie na doborze wielkości do danego gatunku oraz wyposażenia, które umożliwi zbliżenie domowych warunków do naturalnego środowiska i predyspozycji danego ptaka. W przypadku karmników dla ptaków nasz sklep oferuje najróżniejsze rozwiązania, które spełniają oczekiwania takich pupili. Jeśli posiadasz dość płochliwego i nieufnego towarzysza, postaw na rozwiązania zewnętrzne, które ograniczą konieczność wkładania rąk do klatki podczas uzupełniania pokarmu. Budowa samego pojemniczka na pożywienie jest kwestią drugorzędną, jednak przy jego wyborze należy kierować się gatunkiem. Duże ptaki wymagają propozycji ciężkich, wykonanych ze stabilnych materiałów ograniczających ryzyko wysypania ziaren. W przypadku mniejszych osobników doskonale sprawdzą się karmniki wykonane z plastiku, o zdecydowanie mniejszej wielkości.

Jak zadbać o właściwą dietę pierzastego pupila?

Aquaelzoo.pl jest sklepem, który stawia na najlepsze i skuteczne akcesoria. Karmniki dla ptaków odznaczają się więc nie tylko różną konstrukcją, ale także sposobem montażu i pobierania pokarmu przez zwierzę. To rozwiązania łatwe w umieszczeniu w klatkach, umożliwiające zachowanie prawidłowej higieny. Jak każde akcesoria wymagają regularnego czyszczenia, aby drobinki pozostałości nie psuły świeżej karmy. Nasze pomysły sprawdzą się w przypadku każdego gatunku ptaków. Są wygodne i praktyczne dla ptasich dziobów. Polecamy także inne akcesoria dla zwierząt domowych!

Filtrowanie
Filtrowanie
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 4 - 5
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com