Neutralizatory zapachów - sprzątanie po kocie

Mimo że wielu opiekunów zapomina o tak istotnym problemie, jakim jest walka z przykrymi zapachami, warto zwrócić uwagę na ten aspekt, ponieważ nieprzyjemne zapachy bywają naprawdę uciążliwe dla domowników. Neutralizator zapachów pomoże Ci uporać się z owym problemem szybko, łatwo i nieinwazyjnie, a przy tym nie pozostawia intensywnego aromatu, który bardzo często powoduje bóle głowy i dyskomfort.

Zobacz najlepsze produkty do pielęgnacji kota:


Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Dlaczego warto postawić na neutralizator zapachu?

Nauka czystości i samodzielnego załatwiania potrzeb fizjologicznych to bardzo długi i żmudny proces, z którym boryka się praktycznie każdy opiekun czworonożnego przyjaciela. Małe kociaki i szczenięta nie potrafią informować właściciela o swoich potrzebach, dlatego też należy stworzyć im takie środowisko, które pomoże w nauce czystości. Mimo zastosowania chłonnych podkładów może zdarzyć się tak, że zwierzę po prostu nie trafi do wyznaczonego miejsca i zostawi nieprzyjemną niespodziankę na dywanie, podłodze lub kanapie. Warto wówczas zastosować neutralizator zapachu, który usunie przykre zapachy i pochłonie odór. W naszym sklepie internetowym na aquaelzoo.pl znajdziesz szeroki wybór produktów przeznaczonych do walki z zapachem moczu. Wystarczy, że skropisz odpowiednia miejsca tym rewelacyjnym produktem i już po chwili nie pozostanie żaden ślad po nieprzyjemnych zapachu!

Jak działają neutralizatory zapachów? To rewelacyjny sposób do walki z nieprzyjemnymi zapachami!

Przykre niespodzianki pozostawione przez niesforne, małe kociaki lub szczeniaki zdarzają się niestety bardzo często. Wiąże się to z przykrymi zapachami, unoszącymi się w całym domu. O ile posprzątanie mokrej kałuży zajmie Ci zaledwie kilka sekund, nieprzyjemny zapach moczu może niestety bardzo długo pozostawać w miejscu, w którym zwierzę załatwiło swoją potrzebę fizjologiczną. Jak zatem zwalczyć te niemiłe aromaty w sposób praktyczny, szybki i nieinwazyjny? Doskonałym rozwiązaniem owego problemu mogą okazać się neutralizatory zapachów w atomizerze, które nie tylko są łatwe w obsłudze, ale przede wszystkim skuteczne. Wystarczy, że psikniesz zabrudzone miejsce, by po chwili zapomnieć o przykrym zapachu moczu, unoszącym się w całym mieszkaniu. Specjalistyczne składniki neutralizatorów dostępnych w naszym sklepie internetowym AquaelZoo, działają maskująco, co oznacza, że natychmiast pochłaniają odór i nieprzyjemny zapach moczu, nie pozostawiając żadnego aromatu. Jest to rozwiązanie szczególnie polecane osobom, które są wrażliwe na intensywne zapachy - neutralizator zapachów posiada aromat zupełnie neutralny, niewyczuwalny dla ludzi i zwierząt.

Kiedy warto sięgnąć po neutralizator zapachów?

Walka z nieprzyjemnymi zapachami, pozostawionymi przez domowych pupili, bywa niestety bardzo uciążliwa. Nauka czystości i załatwiania potrzeb fizjologicznych w wyznaczonych do tego miejscach może potrwać naprawdę długo, a nieprzyjemne zapachy, unoszące się w całym mieszkaniu, są dla domowników bardzo uciążliwe. Warto więc zaopatrzyć się w produkty, które zwalczają zapach moczu i pochłaniają odór. Neutralizatory zapachów, bo właśnie o nich mowa, to gadżety niezbędne w każdym domu, w którym mieszka czworonożny przyjaciel. Niezależnie od wieku zwierzaka, jego rasy czy wielkości, mokre niespodzianki mogą zdarzyć się w każdej chwili, dlatego też należy zadbać o to, aby usunąć nie tylko mokre plamy czy ślady łap, ale również nieprzyjemne zapachy, które pozostają na dywanach, podłogach czy tapicerkach przez bardzo długi czas. Neutralizatory zapachów pochłaniają odór na zasadzie maskowania nieprzyjemnych aromatów całkowicie neutralnym zapachem. Możesz więc śmiało używać takich produktów w każdym pomieszczeniu, bez obaw o nieprzyjemne i uciążliwe chemiczne aromaty!

Filtrowanie
Filtrowanie
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 27 - 80
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com