• COMFY TRANSPORTER COSMOS S SWEET MIĘTA
COMFY TRANSPORTER COSMOS S SWEET MIĘTA
  • DOSTAWA 0 ZŁ

COMFY TRANSPORTER COSMOS S SWEET MIĘTA

000000000000111283
124,99 zł

COMFY TRANSPORTER COSMOS S SWEET MIĘTA to nowoczesny i praktyczny transporter dla zwierząt w kolorze miętowym.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Dostawa 0 zł

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Dostępny w kilku wersjach kolorystycznych, nowoczesny i praktyczny transporter dla zwierząt. Łączy w sobie atrakcyjny design z solidnym wykonaniem - włoski patent, polska jakość. Idealny do samochodu, samolotu, pociągu.
Można go także nieść w ręce i przewozić na kolanach środkami komunikacji miejskiej. Jest w pełni funkcjonalny i dba o bezpieczeństwo transportowanego zwierzęcia. Ten perfekcyjnie wykonany z najwyższej jakości materiałów transporter to dla Was gwarancja spokojnej podróży. Do kompletu istnieje możliwość dokupienia smyczy i kółek.

Rodzina akcesoriów dla zwierząt domowych 

O dobro i komfort zwierząt dbają produkty marki Comfy, które są łatwe do czyszczenia i dostosowane do zwierzęcych potrzeb. Firma oferuje rozwiązania takie jak hipoalergiczne poduszki, materace bez odkształceń, legowiska z wentylacją, wielofunkcyjne klatki, transportery standardowe i rowerowe, a także jednostronnie ścięte miski antypoślizgowe lub miski z wyjmowanym wewnętrznym wkładem do mycia.

Wymiary

Prezentowany model to wersja Small - przystosowana do transportu zwierząt o małych i średnich gabarytach - psów, kotów, królików. Dokładne wymiary: długość - 48 cm, szerokość - 33 cm, wysokość - 32,5 cm.

Zastosowanie

Transporter jest niezwykle przydatny w drodze do weterynarza. Ogranicza kontakt zwierzęcia z otoczeniem, pomaga mu więc uspokoić się i wyciszyć. Możesz je wypuścić dopiero w gabinecie. Nieoceniony jest także podczas jakichkolwiek dłuższych podróży czy składania wizyt. W razie potrzeby stanowi dla lokatora bezpieczny azyl.

Maksymalna waga zwierzaka -8 kg