• COMFY IVES S - GRZEBIEŃ TELESKOPOWY DLA PSA LUB KOTA
COMFY IVES S - GRZEBIEŃ TELESKOPOWY DLA PSA LUB KOTA

COMFY SZCZOTKA IVES S 16 x 10,5 cm

000000000000202818
21,00 zł

Specjalistyczny grzebień Ives do czesania długiej i średniej długości sierści psów i kotów to propozycja marki Comfy.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

COMFY IVES S - GRZEBIEŃ TELESKOPOWY DLA PSA LUB KOTA

Ten specjalistyczny grzebień Ives do czesania długiej i średniej długości sierści psów i kotów to propozycja marki Comfy.
Grzebień w kształcie litery „T” wyposażono w pojedynczy rząd dużych, teleskopowych metalowych ząbków, zwężanych ku górze, zakończonych na okrągło by nie podrażniać skóry zwierzęcia. Idealnie rozczesują splątaną sierść usuwając z niej błoto, gałązki, fragmenty roślin i inne zanieczyszczenia. Zapewniają prawidłową pielęgnację włosa. Oprawę grzebienia wykonano z mocnego czarnego plastiku, a w środkowej części rączki znajduje się ciemnoróżowe ogumienie, pełniące funkcję antypośligową dla ręki właściciela podczas czesania. Sprawną pielęgnację ułatwia także ergonomiczny kształt.

Rodzina produktów dla psów i kotów Comfy

Seria do pielęgnacji psów i kotów marki Comfy oferowana w Aquael Zoo łączy szczotki i grzebienie do sierści, cążki do pazurów oraz podkłady żwirowe do kuwet. Dzięki nim zadbasz o higienę pupila, a zarazem bez problemu utrzymasz w czystości pomieszczenia, w których przebywa. Rodzina Comfy to także bogaty wybór akcesoriów do snu, zabawy i na spacer. Wszystkie odznaczają się doskonałym wykończeniem, są trwałe i modne - a zatem spełniają oczekiwania zwierząt i ich właścicieli.

Zastosowanie

Szczotka dla psów i kotów Comfy Ives została zaprojektowana z myślą o rasach długowłosych. Przyda się zwłaszcza zwierzętom spędzającym znaczną część czasu w terenie, np. psom pracującym lub psom myśliwskim. Polecana szczególnie dla ras takich jak m.in. golden retrievery, setery, owczarki długowłose. W celu zapewnienia doskonałej jakości włosa zwierzę należy szczotkować regularnie, co najmniej 3 razy w tygodniu oraz zawsze wtedy, gdy zauważymy, że jego sierść jest splątana (np. po spacerze).

Czyszczenie szczotki z pomocą wody i mydła jest proste i sprawi, że będzie ją można stosować przez wiele lat. Otrzymasz ją bezpieczną przesyłką kurierską już w 48 godzin od złożenia zamówienia!