• COMFY APPETIT MEAT BLISS BAŻANT 100G
COMFY APPETIT MEAT BLISS BAŻANT 100G

COMFY APPETIT MEAT BLISS BAŻANT 100G

000000000000245542
16,99 zł

MEAT BLISS – 100% naturalne przyszsmaki wykonane z najwyższej jakości suszony ch mięs.Przysmaki przeznaczone dla psów dorosłych powyżej 1 roku.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Wyjątkowy produkt dla najbardziej wymagających piesków, czyli naturalny przysmak Comfy Appetit Meat Bliss Bażant. Produkt przeznaczony zarówno do nagradzania zwierząt podczas tresury, jak i sprawiania im przyjemność podczas codziennej aktywności. Został wykonany z najwyższej klasy składników, nie ma w swoim składzie zbędnych dodatków, które mogłyby niekorzystnie wpływać na organizm zwierzęcia. To w pełni naturalny, a jednocześnie bezpieczny produkt, który będzie doskonałym uzupełnieniem diety psa. Przeznaczony jest zarówno dla dużych, jak i małych ras. To stosunkowo miękki przysmak, dzięki czemu pieski małe i duże mogą być nim karmione bez najmniejszych problemów. W jednym opakowaniu znajduje się 100 gramów produktu w formie pasków.

Czysty skład, polska jakość – sprawdź przysmak Appetit

Należy zaznaczyć, że przysmaki naturalne dla psów marki Comfy to zawsze czysty skład, wolny od wszelkich niebezpiecznych lub potencjalnie negatywnie wpływających składników i dodatków. Przykładem tego jest Appetit Meat Bliss, który został stworzony wyłącznie z suszonego mięsa bażanta. Co ważne, wyprodukowano go w Polsce, co na pewno ucieszy wielu właścicieli psów. Na 100 gramów suszonego przysmaku wykorzystana 500 gramów świeżego mięsa. Jest to więc bardzo pożywna, a jednocześnie pyszna przekąska, którą Twój pupil będzie uwielbiał.

Jak porcjować i przechowywać przysmak Comfy Appetit Meat Bliss

Naturalny przysmak Comfy Appetit Meat Bliss Bażant został przygotowany z mięsa bażanta, może być porcjowany dowolnie. Pamiętaj jednak, że jest to dodatek do diety i nie może być stosowany jako zamiennik pełnoporcjowej karmy. Fakt, że składa się tylko i wyłącznie z suszonego mięsa, sprawia, że nie musisz martwić się jego przechowywaniem. Po otwarciu możesz ponownie zamknąć szczelnie opakowanie, paski wciąż będą świeże przez długi czas. Zamów Comfy Appetit Meat Bliss już teraz, a jeśli masz pytania, zachęcamy do kontaktu.