• AQUAEL SILNIK CIRCULATOR 350
AQUAEL SILNIK CIRCULATOR 350

AQUAEL SILNIK CIRCULATOR 350

000000000000102978
49,99 zł

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

W ofercie naszego sklepu można znaleźć wiele część zamiennych przeznaczonych do akcesoriów akwarystycznych, które cieszą się dużą popularnością i zainteresowaniem. Jedną z nich jest silnik Circulator 350 firmy Aquael, który charakteryzuje się niezawodną i bezawaryjną pracą, a także starannym wykonaniem z dbałością o najdrobniejsze detale. Urządzenie to jest dostępne w naszym sklepie w atrakcyjnej cenie, dlatego już dziś zachęcamy do złożenia zamówienia, a w przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu. Życzymy udanych zakupów!

Seria Circulator – idealny wybór dla akwarystów

Urządzenia wchodzące w skład serii Circulator to doskonały wybór dla wszystkich akwarystów, którym zależy na zapewnieniu jak najlepszych warunków w zaaranżowanych zbiornikach. Oferowany silnik 350 odpowiada za skuteczne napowietrzenie wody, a proces ten ma ogromne znaczenie w prawidłowym rozwoju ryb i roślin akwariowych, bez względu na wielkość zbiornika. Pozwala to utrzymać tlen na właściwym poziomie, który jest niezbędny do życia hodowanych organizmów wodnych. Silnik Circulator 350 gwarantuje płynną pracę, która jest w pełni bezpieczna dla fauny i flory, polegającą na pompowaniu i napowietrzaniu wody w równomierny sposób, dzięki czemu w akwarium przez cały czas będzie panować czystość, a sama woda będzie maksymalnie przejrzysta.

Poznaj najważniejsze zalety silnika Circulator 350

Do najważniejszych zalet silnika Circulator 350 należy jego uniwersalność, gdyż można go zastosować w różnego rodzaju zbiornikach wodnych. Znakomicie sprawdza się do napędzania urządzeń przeznaczonych do pompowania i napowietrzania wody, również tych z regulowaną wydajnością. Dodatkową zaletą jest cicha praca i duża energooszczędność, gdyż silnik podczas działania nie pobiera dużo energii elektrycznej. Sama wymiana silnika jest bardzo prosta i szybka, a doskonałe parametry techniczne sprawiają, że model ten spełnia wszelkie potrzeby i oczekiwania współczesnych akwarystów.