• COMFY ZABAWKA CHRIS KIEŁBASA NA SZNURKU 3 x 57 cm
COMFY ZABAWKA CHRIS KIEŁBASA NA SZNURKU 3 x 57 cm

COMFY ZABAWKA CHRIS KIEŁBASA NA SZNURKU 3 x 57 cm

000000000000202854
14,99 zł

Comfy Chris to seria oryginalnych zabawek do rzucania i przeciągania w formie uśmiechniętych, gumowych kiełbasek nanizanych na mocny sznur.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Psy należą do zwierząt stadnych, które kontakt z człowiekiem cenią sobie ponad wszystko – nie bez powodu nazywane są naszymi najlepszymi przyjaciółmi. W związku z tym potrzebują ogromnej ilości poświęconej uwagi, zwłaszcza w swoich szczenięcych latach. Te niezwykle inteligentne czworonogi uwielbiają uczyć się nowych sztuczek i czerpią ogromną satysfakcję ze spełniania oczekiwań swojego właściciela. Ponadto, dysponują nieskończonymi pokładami energii, którą muszą odpowiednio spożytkować – czy to na spacerze, czy podczas wspólnej zabawy.

Niewyczerpane pokłady energii

Decydując się na przygarnięcie do swojego domu merdającego ogonem czworonoga, należy liczyć się z masą obowiązków, jakie się z tym wiążą. Jednym z nich jest konieczność poświęcania psu uwagi i dbanie o należyte spożytkowanie jego zasobów energii. Brak regularnych, długich spacerów, zabaw w aportowanie lub w przeciąganie sznura, może skutkować rozdrażnieniem zwierzaka, zmniejszeniem jego poczucia komfortu, a w konsekwencji – pogryzionymi butami czy zniszczonymi meblami. Właśnie z tego powodu tak istotny jest czas spędzany wspólnie z czworonożnym kompanem.

Zapewnienie swojemu psu specjalnych i przeznaczonych dla niegozabawek pozwala nie tylko uniknąć wszelkich zniszczeń w mieszkaniu. Wspólna zabawa to doskonały czas na zacieśnianie więzi z futrzakiem, umacnianie jego poczucia pewności siebie, a także określanie odpowiedniej hierarchii. Oczywiście, warto wyposażyć się także wzabawki edukacyjne, stworzone w taki sposób, aby pies mógł korzystać z nich samodzielnie – np. podczas Twojej nieobecności.

Sznur pełen uśmiechniętych kiełbasek

Jednym z artykułów dostępnych w asortymencie naszego sklepu AquaelZoo jest Comfy zabawka Chris Kiełbasa Na Sznurku 3x57cm. Sprawdzi się doskonale podczas wspólnych zabaw w domu, a także na świeżym powietrzu. Mimo że została stworzona z myślą o przeciąganiu, z powodzeniem można wykorzystać ją także do rzucania – dla większych psów będzie idealna nawet do aportowania.

Wybierając zabawki dla swojego czworonoga, warto zwrócić uwagę nie tylko na formę i design produktu, lecz także na sposób jego wykonania. Comfy zabawka Chris Kiełbasa Na Sznurku 3 x 57 cm jest w pełni bezpieczna dla zwierząt. Została wyprodukowana z wysokiej klasy materiałów, które nie stanowią zagrożenia nawet dla szczeniąt.

AquaelZoo – z myślą o Twoim zwierzaku

Sklep internetowy AquaelZoo proponuje bogatą ofertę nie tylko produktów dedykowanych dla psów, lecz także dla innych czworonogów, a nawet dla ryb akwariowych. Koniecznie zapoznaj się z naszym asortymentem, ponieważ jesteśmy przekonani, że spełni on wszystkie Twoje oczekiwania. Produkty dostępne w AquaelZoo to wysoka jakość dostępna w wyjątkowo przystępnych cenach. Jeśli tak samo jak my należysz do grona miłośników zwierząt, z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie i dla swojego pupila. Sprawdź naszą ofertę i ciesz się wygodnymi zakupami bez wychodzenia z domu!