• COMFY ZABAWKA GARY LATEKS KOGUT S 22 cm
  • COMFY ZABAWKA GARY LATEKS KOGUT S 22 cm
  • COMFY ZABAWKA GARY LATEKS KOGUT S 22 cm
  • COMFY ZABAWKA GARY LATEKS KOGUT S 22 cm
COMFY ZABAWKA GARY LATEKS KOGUT S 22 cm

COMFY ZABAWKA GARY LATEKS KOGUT S 22 cm

000000000000202821
16,99 zł

Zabawka Comfy Gary ma postać tuszki koguta wraz z głową (oskubanego koguta).  Została wykonana z mocnego lateksu bezpiecznego dla pysków nawet małych i młodych psów.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

COMFY ZABAWKA GARY LATEKS KOGUT S 22 cm

Pies jest zwierzęciem inteligentnym wymagającym poświęcenia mu odpowiednio dużej uwagi i zagospodarowania wolnego czasu. W celu zapewnienia mu rozrywek konieczne jest dostarczenie odpowiednich zabawek absorbujących jego uwagę.

Zabawka Comfy Gary ma postać tuszki koguta wraz z głową (oskubanego koguta).

Została wykonana z mocnego lateksu bezpiecznego dla pysków nawet małych i młodych psów. W jej wnętrzu ukryta jest okazała piszczałka emitująca piszczące dźwięki.

Zapewnia psu mnóstwo radości zaś jego właścicielowi świetną zabawę z obserwowania swojego pupila.

Dostępna w kolorze kremowym z czerwoną głową.

Polecana zwłaszcza dla średniej wielkości aktywnych psów.

Znudzony pies potrafi być bardzo kłopotliwym towarzyszem codzienności. Frustracja wynikająca z braku ciekawych zajęć może prowadzić do zniszczenia cennych mebli, ganiania własnego ogona czy natarczywego domagania się uwagi. Uniknięcie tego typu sytuacji jest łatwe, pod warunkiem, że zdajesz sobie sprawę z tego jak zapełnić czas swojemu pupilowi. Zabawkowy kurczak dla psa może być jednym z rozwiązań gwarantujących jednocześnie święty spokój człowiekowi i dobrze spożytkowany aktywny czas psa.

Czy zabawkowy kurczak dla psa nadaje się dla każdego czworonoga?

Oferowany zabawkowy kurczak dla psa został wyprodukowany przez firmę Comfy. To przedsiębiorstwo wypuszcza na rynek jedynie wysokiej jakości zabawki dla zwierząt. Artykuł ten został wyprodukowany z bardzo wytrzymałego lateksu. Potwierdzone zostało, że jest to materiał bezpieczny dla psów o każdej wielkości oraz na każdym etapie rozwoju. Zastosowany rodzaj tworzywa utrudnia natychmiastowe rozszarpanie zabawki. Dlatego jest ona traktowana jako rzecz, którą pies może użytkować regularnie a nie natychmiast zniszczyć. Ponadto, zabawkowy kurczak dla psa został wyposażony w piszczałkę. Dźwięk, który wydaje po jej naciśnięciu dla domowych czworonogów jest bardzo interesujący. Dzięki temu zabawka ta nie pozostaje zapomniana w kącie już po kilku dniach. Zwierzę potrzebujące bodźców z łatwością sobie o niej przypomina i z radością przystępuje do zabawy.

Z uwagi na rozmiary zabawkowy kurczak dla psa najlepiej sprawdzi się u psów ras średnich. Jednocześnie zabawka ta jest na tyle duża by nie było obaw połknięcia jej przez większe zwierzaki. Ponadto, wiele aktywnych, skorych do zabawy małych ras również z łatwością poradzi sobie z tym lateksowym kurczakiem.

Zabawkowy kurczak dla psa może pomóc w nawiązywaniu dobrej więzi z pupilem

Każdy pies jest inny. Jedne bardzo cenią sobie czas spędzony na wspólnym przytulaniu, inne zdecydowanie wolą unikać tego typu zbliżeń. Bez wątpienia jednak każdy czworonóg ma potrzebę wspólnej zabawy. Z reguły jest ona zdecydowanie większa w okresie szczenięcym. Warto podkreślić jednak, że nawet psy w podeszłym wieku raz na jakiś czas lubią pobawić się z bliskim sobie człowiekiem. Dlatego zabawkowy kurczak dla psa będzie pozytywnie odebrany przez każdego pupila. Niektóre psy z przyjemnością będą go aportować. Będą to robić przede wszystkim te osobniki, które rozpiera szczególnie duża ilość energii. Dla innych zabawkowy kurczak dla psa będzie traktowany jako forma ciekawego szarpaka. Znajdzie się również grupa czworonogów dla której wystarczy bliskość człowieka podczas zabawy. Niektóre psy uwielbiają wykonywać tego typu aktywności ze świadomością, że są obserwowane przez swojego właściciela. Nie ma zna znaczenia którą formę rozrywki preferuje Twój pies. Jeżeli będziesz w niej w jakiś sposób uczestniczyć zadbasz o to by Twój zwierzak czuł, że jest dla Ciebie ważny. To z kolei pozytywnie przełoży się na posłuszeństwo oraz komfort psychiczny – zarówno Twój jak i Twojego czworonoga.