• ROGY YORKER ŻWACZ WOŁOWY MAŁE KAWAŁKI 80G
ROGY YORKER ŻWACZ WOŁOWY MAŁE KAWAŁKI 80G

ROGY YORKER ŻWACZ WOŁOWY MAŁE KAWAŁKI 80G

000000000000252080
11,99 zł

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

ROGY YORKER ŻWACZ WOŁOWY MAŁE KAWAŁKI 80G to ręcznie robiony, suszony produkt mięsny przeznaczony specjalnie dla małych psów. Rozmiar idealnie dostosowany do psów małych ras. Bez konserwantów i sztucznych dodatków. Zawiera wiele cennych wartości odżywczych, łatwo się trawi. Zrobione są z mięsa od polskich dostawców.

Psy mają naturalną potrzebę gryzienia. Bez względu na to czy jest to osobnik dorosły, czy szczeniak. Nawet małe rasy oraz ich mieszańce regularnie poszukują czegoś, co nada się do podgryzania. Dlatego każdy właściciel psa powinien pamiętać o podawaniu swojemu pupilowi twardych przekąsek, których spożycie będzie wymagało poświęcenia nieco czasu oraz wysiłku. Najlepszym wyborem są przysmaki naturalne. Jednym z najpopularniejszych i charakteryzujących się największą ilością pozytywnych cech jest suszony żwacz wołowy. To inaczej mówiąc wołowe żołądki. Nie tylko bardzo lubiane przez zdecydowaną większość psów ale również bardzo zdrowe.

Jakie właściwości ma żwacz wołowy?

Wysuszony żwacz wołowy pełni funkcję naturalnego gryzaka. Zapewnia więc wspomnianą już wrodzoną potrzebę żucia i gryzienia. Ponadto, wołowe żołądki zawierają dużo białka, dobrych tłuszczy oraz szereg substancji odżywczych takich jak związki mineralne i witaminy. Co więcej, w żwaczu naturalnie występują liczne mikroorganizmy probiotyczne, czyli takie, które wspomagają funkcjonowanie układu pokarmowego. W konsekwencji żwacz wołowy nie jest jedynie formą smacznej rozrywki dla psa. Przede wszystkim pomaga on w dostarczeniu pupilowi substancji koniecznych do prawidłowego funkcjonowania nie tylko żołądka ale i całego organizmu. Wspomagając prawidłową pracę jelit poprawia ogólny stan kondycji psa.

W czym może pomóc regularnie podawany żwacz wołowy?

Każdy pies co najmniej raz na kilka dni powinien dostawać do gryzienia żwacz wołowy. Regularne podawanie tego naturalnego gryzaka pomaga w wyciszeniu się. Jest to dobra forma zajęcia zwierzaka gdy zostaje sam w mieszkaniu – zajmuje się czymś dla niego przyjemnym i jednocześnie nie myśli o gryzieniu cenny mebli czy butów. Żwacz wołowy może więc uspokoić nie tylko psa ale również właściciela. Ponadto, jego prozdrowotne właściwości pozytywnie przełożą się na regularne wypróżnianie się oraz pomogą w szybszym dojściu do siebie w razie spożycia czegoś co mogło wywołać rewolucje jelitowe. W przypadku psich niejadków żwacze wołowe mogą być pomocne w pobudzaniu apetytu. Gryzienie czegoś co dla psa pachnie w sposób bardzo atrakcyjny zachęci go do częstszego spożywania pokarmu.

Czym wyróżnia się żwacz wołowy Rogy Yorker?

Oferowany produkt to rozwiązanie idealne dla właścicieli niewielkich psów. Małe kawałki będą wygodne do gryzienia nawet dla najmniejszych ras. Ponadto, zabranie ze sobą tak poręcznego przysmaku nie będzie problemem również dla człowieka. Warto podkreślić też, że Rogy Yorker żwacz wołowy to produkt z mięsa pochodzącego od polskich dostawców. Do jego produkcji nie wykorzystano żadnych konserwantów ani sztucznych barwników. Co więcej jest to produkt ręcznie przygotowywany. Decydując się na tą przekąskę dbasz nie tylko o komfort swój i swojego psa ale również o rozwój krajowego rynku i polskich przedsiębiorców. To wybór szczególnie polecany też dla tych, którzy pragną dbać o środowisko. Oferowane przysmaki są w stu procentach naturalne, zapakowane tak aby zużyć jak najmniejszą ilość plastiku.