W naszej sieci sklepów zoologicznych AquaelZoo można znaleźć ponad 20 000 wyselekcjonowanych produktów dla wielbicieli zwierząt. Nasze punkty znajdują się w praktycznie każdym większym mieście w Polsce, w tym także w Centrum Handlowym Arkadia, mieszczącym się przy ulicy Al. Jana Pawła II 82 w Warszawie. Znajdziesz w nim przede wszystkim artykuły takie jak żwirki dla kota oraz suche karmy dla psów i kotów, a także przysmaki i zestawy akwarystyczne, a wszystkie to w korzystnych cenach w stosunku do ich jakości. Cały asortyment naszej sieci składa się wyłącznie z takich produktów, które wyselekcjonowaliśmy osobiście, dlatego każdy z nich jest godny zakupu i zainteresowania. Nie jesteśmy zwykłą siecią sklepów zoologicznych – zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów z branży zoologicznej, dla których praca to także hobby. Oznacza to, że nawet pomimo ogromnego asortymentu możesz liczyć na znakomitą obsługę, a nasi pracownicy chętnie nakierują Cię na właściwą alejkę i pomogą w wyborze odpowiedniego produktu. Warto także zauważyć, że nasz sklep zoologiczny jest jednym z najpopularniejszych w całym regionie, co wynika także z tego, że w naszym asortymencie można znaleźć nie tylko popularne i lubiane produkty oraz marki, lecz także artykuły, które ciężko znaleźć gdziekolwiek indziej, nawet w sieci. Odwiedź nasz punkt, a jeśli chcesz się upewnić o dostępności wybranego produktu, zadzwoń do punktu.

Coś dla psa, coś dla kota – bogaty asortyment i korzystne ceny

W ofercie naszego sklepu stacjonarnego można znaleźć szeroki wybór artykułów dla naszych ulubionych czworonogów, dla których pragniemy wszystkiego, co najlepsze. Na półkach nie brakuje suchej karmy dla psów i kotów oraz smakołyków, które są uwielbiane przez pupili. Najczęściej właściciele traktują przysmaki jako nagrodę lub uzupełnienie codziennej diety. Wszystkie z nich są nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Karmy pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów, którzy są doskonale rozpoznawalni w branży zoologicznej, a ich produkty cieszą się znakomitą opinią. Poza produktami zapewniającymi odpowiednio zbilansowaną dietę oferujemy również akcesoria dla zwierząt, wśród których można wymienić wysokiej jakości żwirki dla kota, kuwety i transportery umożliwiające bezpieczną podróż. Dla mruczków nie zabrakło również drapaków, które stanowią niezbędny element kociek wprawki oraz misek i wygodnych legowisk. Produkty te są równie istotne dla psich opiekunów.

Dla wielbicieli akwarystyki przygotowaliśmy coś specjalnego

Akwaryści mogą w naszym sklepie zakupić gotowe zestawy akwarystyczne, w składzie których znajdują się niezbędne elementy pozwalające zapewnić właściwe warunki zwierzętom hodowlanym, w tym rybom i krewetkom. Poza klasycznymi akwariami w różnym rozmiarze oferujemy również wysokiej jakości krewetkaria wyposażone w specjalne pokrywy z oświetleniem. W sklepie znajduje się szeroki wybór filtrów odpowiadających za czystość wody, grzałek dbających o jej właściwą temperaturę oraz dekoracji, które pięknie zdobią każde akwarium. Oferujemy również wysokiej jakości podłoża, w pełni bezpieczne dla zwierząt zamieszkujących zbiornik oraz stanowiące idealne środowisko do rozwoju roślinnych korzeni. Doświadczeni akwaryści doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważną rolę odgrywają preparaty zachowujące właściwe parametry wody, co ma bezpośredni wpływ na zdrowie i samopoczucie żywych organizmów.

Akcesoria dla gryzoni i ptaków

Przygotowaliśmy również specjalną strefę dla opiekunów gryzoni i ptaków. Wszyscy miłośnicy tych gatunków zwierząt znajdą w niej zabawki, miski, poidełka i kompleksowo wyposażone klatki, które będą stanowić bezpieczną przystań dla każdego pupila. Nie zabrakło także wysokiej jakości karm i przysmaków oraz produktów pozwalających zachować najwyższy poziom higieny w zwierzęcej klatce czy akwarium. Wszystkie produkty są dostępne w atrakcyjnej cenie, dzięki czemu z pewnością nie nadwyrężą budżetu domowego, a jednocześnie spełnią wszelkie oczekiwania i potrzeby.

Nam możesz zaufać!

Naszą sieć sklepów zoologicznych AquaelZoo prowadzimy nieprzerwanie od 2009 roku, lecz prawdziwy początek naszej firmy przypada na 1984 rok, kiedy to zdecydowaliśmy o założeniu marki produkującej napowietrzacze akwarystyczne Aquael. Początkowo nasza oferta obejmowała wyłącznie jeden produkt, podczas gdy obecnie oferujemy aż 2000 artykułów, w tym urządzeń, akcesoriów czy zestawów akwarystycznych najwyższej klasy, które sprzedajemy w 100 krajach leżących na sześciu kontynentach. Nasze filtry akwariowe są kupowane co 20 sekund, a grzałki co 15 sekund. Wszystkie produkty marki własnej Aquael znajdziesz w ofercie AquaelZoo, możesz je także obejrzeć i zapoznać się z ich specyfikacją “na żywo”, a nasi specjaliści chętnie udzielą na ich temat szerszych informacji. Wśród innych marek znajdujących się w naszym portfolio warto także wyróżnić Comfy. Firma ta zajmuje się produkcją akcesoriów dla psów i kotów najwyższej klasy. Oferujemy także produkty wielu innych przedsiębiorstw i koncernów z całego świata, które osobiście wyselekcjonowaliśmy na podstawie ich jakości i korzystnej ceny zakupu. Przejrzyj wszystkie produkty dostępne w naszym asortymencie i koniecznie odwiedź nasz punkt stacjonarny przy Al. Jana Pawła II 82 CH Arkadia w Warszawie.