• KANAPA COMFY ARNOLD BRĄZ+LAMÓWKA M (75X60 CM)
KANAPA COMFY ARNOLD BRĄZ+LAMÓWKA M (75X60 CM)
  • -67,00 zł
-67,00 zł

KANAPA COMFY ARNOLD BRĄZ M 75X60 CM

000000000000222442
80,99 zł
147,99 zł

Comfy Arnold to legowisko jest niezwykle wygodne dzięki unikalnemu rodzajowi wypełnienia, które dopasowuje się do kształtu ciała zwierzęcia, jednocześnie delikatnie masując jego skórę i mięśnie.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

KANAPA COMFY ARNOLD; BRĄZ M; 75CM X 60CM

Jesteś właścicielem dużego psa? Podaruj mu odrobinę komfortu w postaci legowiska Comfy Arnold.
To legowisko jest niezwykle wygodne dzięki unikalnemu rodzajowi wypełnienia, które dopasowuje się do kształtu ciała zwierzęcia, jednocześnie delikatnie masując jego skórę i mięśnie.
Taki masaż działa nie tylko odprężająco, ale jest też dobroczynny dla zdrowia zwierzęcia. Legowisko obleczone jest w specjalny pokrowiec z wodoodpornego materiału o podwyższonej odporności na drapanie pazurami. Szwy wykonano bardzo mocnymi żyłkami kaletniczymi, co stanowi gwarancję długowieczności produktu.
Legowisko ma postać miękkiej kanapy.

Rodzina produktów dla psów i kotów Comfy

Gama produktów z kategorii Sen firmy Comfy proponuje wiele rodzajów legowisk, różniących się rozmiarem, kształtem i formą. Są wśród niech legowiska otwarte i budki dla psów lub kotów. W przypadku tych drugich legowiska często łączy się z atrakcyjnymi drapakami, które skutecznie odciągną uwagę domowych kotów od mebli. Wszystkie produkty są wysoce wytrzymałe na brudzenie i kontakt ze zwierzętami, a jednocześnie odpowiadają ich potrzebom. Wśród są materiały nie powodujące alergii.

Wymiary

Comfy Arnold w rozmiarze M to legowisko o wymiarach 75 x 60 cm.

Zastosowanie

Legowisko jest dla psa nie tylko miejscem snu, ale i relaksu w ciągu dnia. To także bezpieczne schronienie dla niego, a dla właścicieli sposób na ulokowanie psa gdy chcą, by pies zajął "swoje miejsce". Ustaw je więc w przemyślanym miejscu. Plusem są dodatkowe właściwości terapeutyczne materaca.

Pokrowiec legowiska można odkurzać, a także ściągać i wielokrotnie prać, na co pozwala wytrzymały materiał. Dostarczenie legowiska prosto do Twojego domu nie potrwa dłużej niż dwie doby. Przesyłkę wysyłamy kurierem, dbając o jej bezpieczeństwo.