• MATERAC PET INN MORFEO 4 DWUSTRONNY
  • MATERAC PET INN MORFEO 4 DWUSTRONNY
MATERAC PET INN MORFEO 4 DWUSTRONNY

MATERAC PET INN MORFEO 4 DWUSTRONNY

000000000000239644
61,99 zł

Prezentowany materac dla zwierząt to propozycja posłania, którą zaprojektowano specjalnie na potrzeby legowiska Morfeo 4 - razem idealnie się uzupełniają.

Wymiary

73 x 47 x 3 cm

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 24h + czas dostawy

Opis

MATERAC DLA ZWIERZĄT PET INN MORFEO 4, BORDOWO-SZARY

Prezentowany materac dla zwierząt to propozycja posłania, którą zaprojektowano specjalnie na potrzeby legowiska Morfeo 4 - razem idealnie się uzupełniają. 

Materac jest przede wszystkim wygodny, co ma znaczenie dla spoczywającego na nim pupila, ale i elegancki, w kolorach bordo i szarym, co ucieszy oko właściciela. Największym atutem jest jednak fakt, iż nie odkształca się, a przez to sprzyja kondycji stawów i mięśni zwierzęcia. To także gwarancja, że będzie mu służył długie lata.
Wykonano go z bardzo trwałego materiału, dzięki czemu jest odporny na zabrudzenia i zniszczenie. Sierść i inne zanieczyszczenia z łatwością wytrzepiesz lub odkurzysz odkurzaczem. Materac można też prać w pralce, w temperaturze 40 °C.

Rodzina akcesoriów dla zwierząt domowych Pet Inn

Profesjonalne akcesoria dla zwierząt są domeną marki Pet Inn. W Aquael Zoo proponujemy legowiska oraz dopasowane do nich wypełnienie - antyalergiczne poduszki lub trwałe materace wewnętrze. Ponadto oferujemy miski do karmienia, transportery, kuwety oraz klatki z tej rodziny. Wszystkie sprzyjają higienie i zdrowiu zwierząt.

Wymiary

73 x 47 x 3 cm