Nasz sklep zoologiczny AquaelZoo powstał z miłości do zwierząt w 2009 roku, jako rozwinięcie naszej marki własnej, Aquael, zajmującej się przede wszystkim produkcją najwyższej jakości urządzeń i sprzętu akwarystycznego. Od samego początku stawialiśmy sobie za cel wysoką jakość usług i asortyment, który obejmuje produkty wysokiej klasy w korzystnej cenie. Znajdziesz u nas żwirki dla kota czy też suche karmy dla psów i kotów, a także przysmaki i całe, kompletne zestawy akwarystyczne, które możesz zakupić on-line na naszej stronie bądź odwiedzając nasz sklep stacjonarny mieszczący się przy ul. Powstańców Śląskich 2-4 we Wrocławiu (Arkady Wrocławskie). Dynamiczny rozwój naszej firmy sprawia, że obecnie dysponujemy wieloma punktami stacjonarnymi, które cieszą się ogromną popularnością wśród naszych klientów. Największe, których powierzchnia sięga 700 metrów kwadratowych, znajdują się w centrach handlowych w całym kraju. Znajdziesz na naszych półkach zarówno produkty popularne i znane, jak i takie, które są oferowane wyłącznie w sieci Aquael.

Sklep z asortymentem najwyższej jakości

W naszym sklepie zoologicznym nie uznajemy półśrodków i kompromisów, dlatego oferujemy sprawdzony, pewny asortyment najlepszych firm z całego kraju, Europy i świata. Zachęcamy między innymi do zwrócenia uwagi na asortyment naszej marki własnej, Aquael. Firma, którą założyliśmy w 1984 roku, zaczynała od produkcji napowietrzaczy, podczas gdy obecnie w jej asortymencie znajdziemy 2000 produktów najwyższej klasy, takich jak zestawy akwarystyczne i nie tylko. W firmie Aquael uważamy za jakość za nadrzędną kwestię, dlatego do produkcji poszczególnych artykułów używamy wyłącznie sprawdzonych, certyfikowanych surowców pochodzących od wyselekcjonowanych dostawców. Zachęcamy także do sprawdzenia oferty naszej kolejnej marki, tym razem Aqua Szut, a także Pet Inn oraz Comfy. Nasze półki są zapełnione produktami najwyższej klasy aż po same brzegi, lecz zawsze staramy się, aby żaden klient się wśród nich nie pogubił. Wszystkie półki są dokładnie rozplanowane, a w razie jakichkolwiek kłopotów w wyborze służymy pomocą. Nasi pracownicy to prawdziwi pasjonaci weterynarii i zoologii, dlatego z chęcią pomogą w każdej kwestii dotyczącej naszego asortymentu.

Wysokiej jakości produkty dla kotów – futrzanych i milusińskich pupili

Koty to niezwykli futrzani przyjaciele i wierni towarzysze naszego życia, dlatego z pewnością każdy ich opiekun stara się podarować im wszystko to, co najlepsze. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór produktów przeznaczonych dla kotów, które spełnią ich potrzeby, a także doskonale wpłyną na ich codzienne samopoczucie. W asortymencie oferujemy między innymi suche karmy i przysmaki dla kota, żwirki do kuwety w wielu wariantach do wyboru, zabawki i akcesoria przeznaczone do bezpiecznej podróży z pupilem. Nasze produkty, dostępne w sklepie stacjonarnym gwarantują sprawność fizyczną i psychiczną pupila, dlatego warto zaufać najlepszym markom, które od lat specjalizują się w tworzeniu wysokiej jakości akcesoriów i karm dla kotów.

Psie przysmaki i karmy dla czworonożnych przyjaciół

W ofercie naszego sklepu stacjonarnego nie zabrakło również najwyższej jakości produktów, które powstały z myślą o psach, niezależnie od ich wieku. W asortymencie czeka szeroki wybór suchych karm dla juniorów, dorosłych pupili i psich seniorów. Dodatkowo codzienną dietę warto urozmaicić przysmakami dla psa, które sprawdzą się również podczas nauki posłuszeństwa, wykonywania komend czy aportowania na spacerze. Poza produktami związanymi z psią dietą oferujemy także szeroki wybór smyczy, szelek i obroży, a także transporterów, które zapewniają bezpieczeństwo podczas wspólnych podróży z czworonogiem. W asortymencie nie zabrakło także zabawek, które urozmaicą czas wolny i poprawią samopoczucie każdego psiaka. Wszystkie te artykuły łączy wysoka jakość, staranne wykonanie z dbałością o najdrobniejsze detale oraz atrakcyjna cena. W sklepie często można skorzystać z promocji, które pozwolą znacznie zaoszczędzić, np. podczas kompletowania psiej wyprawki.

Produkty i akcesoria dla ryb i innych wodnych żyjątek

Akwarystyka to hobby cieszące się coraz większym zainteresowaniem, dlatego w naszym sklepie znajduje się szeroki wybór zestawów akwarystycznych, które pozwalają w odpowiedni sposób zaaranżować zbiornik. Wśród najpopularniejszych akcesoriów można wymienić filtry, grzałki, pompy, części zamienne, a także wiele innych elementów, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego akwarium, co zapewni właściwe warunki do życia zwierzętom wodnym i rybom, niezależnie od hodowanego gatunku. Na półkach sklepowych nie zabrakło także dekoracji, które stanowią piękną ozdobę zbiornika, a także mogą stać się dla zwierząt zamieszkujących akwarium znakomitą kryjówką, która zapewni poczucie bezpieczeństwa i doskonałe samopoczucie. Każdy produkt jest bezpieczny dla ryb i przeszedł wieloetapowy proces kontroli jakości, gdyż oferujemy wyłącznie produkty o bardzo wysokiej jakości.