ANIMONDA

ANIMONDA

Zobacz kategorie powiązane z producentem:

Prawidłowe karmienie i stosowanie odpowiedniej diety ma bezpośredni wpływ na kondycję i stan zdrowia każdego pupila. Z tej kwestii zdaje sobie sprawę większość opiekunów, dlatego też produkty marki Animonda, dostępne w ofercie naszego sklepu, cieszą się tak dużą popularnością. Wśród nich można wymienić przede wszystkim karmy i smakołyki dla psów i kotów, które są uwielbiane przez wszystkie zwierzęta, dlatego każdy pupil zajada je ze smakiem. Wszystkie propozycje firmy Animonda mają odpowiednie certyfikaty i są zgodne z obowiązującymi normami jakości IFS/BRC, dzięki czemu można mieć pewność, że są w pełni bezpieczne dla zwierząt. Zapraszamy już dziś do zapoznania się z całą kolekcją produktów marki Animonda i wybrania idealnych propozycji dla swojego psa czy kota. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Historia firmy Animonda

Animonda to niemiecki producent wysokiej jakości karm dla zwierząt istniejący na rynku już od 1991 roku. Karmy tej marki od samego początku spełniają najwyższe standardy zbilansowanej diety psów i kotów, dlatego zapewniają im właściwe żywienie, dopasowane do wieku, rasy, stylu życia i stanu zdrowia. Marka może pochwalić się szerokim gronem zadowolonych klientów, do których należą prywatni opiekunowie, właściciele hodowli, a także lekarze weterynarii, chętnie polecający karmy Animonda swoim pacjentom. Wszystkie z nich są łatwostrawne i doskonale przyswajalne, a także nie wywołują chorób układu pokarmowego czy alergii, dlatego stanowią również znakomitą propozycję dla pupili z wrażliwym układem pokarmowym.

Prawdziwi eksperci w żywieniu zwierząt

Marka Animonda, a w zasadzie jej właściciele, od lat blisko współpracują z wieloma lekarzami weterynarii i dietetykami zwierzęcymi, a także wspierają różne organizacje i stowarzyszenia działające na rzecz ochrony zwierząt, dlatego firma cieszy się tak doskonałą renomą na rynku. Przy produkcji karm i smakołyków eksperci dbają o najdrobniejsze szczegóły, podczas których liczy się przede wszystkim odpowiednia selekcja składników i ich najwyższa jakość. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór karm Animonda przeznaczonych dla psów i kotów w każdym wieku. Prezentowane warianty Junior stanowią doskonałą propozycję dla najmłodszych pupili, podczas gdy wersje Adult są dedykowane dla dorosłych zwierząt. Opakowania mają różne pojemności, dzięki czemu można je dostosować do dziennego zapotrzebowania na karmę swojego pupila, a także wielkości stada, którym się opiekujemy.

Najważniejsze zalety karm marki Animonda

Oferowane przez markę Animonda karmy mają wiele zalet, dzięki czemu od lat spełniają oczekiwania opiekunów oraz potrzeby zwierząt. Każda z nich powstaje na podstawie najnowszych wyników badań, a także nie zawiera sztucznych i szkodliwych dodatków. Z tego względu można mieć pewność, że składniki karmy są przygotowane w odpowiedni sposób i w oparciu o najwyższą jakość, a składy są przejrzyście i dokładnie opisane na opakowaniach. Ponadto w ich produkcji swój udział mają doświadczeni eksperci hodowli oraz właściciele zwierząt, którzy od lat przekazują swoje potrzeby i wymagania, na podstawie których marka Animonda może je spełniać. Karmy zachowują najważniejsze właściwości odżywcze, a podział poszczególnych serii zawsze jest dokonywany na podstawie wieku, wagi, wydajności, kondycji, aktywności i ewentualnych problemów zdrowotnych pupili. Kolejną zaletą jest duża różnorodność smaków i konsystencji do wyboru, dzięki czemu można z łatwością znaleźć wariant idealny dla swojego zwierzaka. Ogromną zaletą są także dodatki w postaci mieszanek z owocami i warzywami, które stanowią doskonałe urozmaicenie diety każdego pupila.

Serie karm Animonda, które warto znać

Marka Animonda podzieliła karmy swojej produkcji na kilka serii, które mają różne przeznaczenie. Do najważniejszych z nich należy linia Vom Feinsten, w przypadku której występuje wysoka zawartość białka zwierzęcego i tauryny, a także nie znajduje się w niej soja, gluten czy składniki modyfikowane genetycznie. Seria Rafine/Carny to różnorodność świeżego i soczystego mięsa z kurczaka, indyka oraz wołowina, dziczyzna i ryby, a także z podrobów, wśród których można wymienić serca, płuca i wątróbki. Warto wspomnieć, że linia ta jest całkowicie pozbawiona sztucznych dodatków, a ich miejsce zajmują witaminy i składniki mineralne, niezbędne do prawidłowego rozwoju zwierząt. Integra to seria stworzona z troską o koty i psy cierpiące na problemy zdrowotne, do których należy między innymi niestrawność, nadwrażliwość układu pokarmowego, zapalenie dróg moczowych czy cukrzyca. 

Ostatnią z najpopularniejszych serii jest linia GranCarno/Carny, w składzie której znajdują się wysokobiałkowe warianty z błonnikiem 5% oraz zawartością tłuszczu na poziomie 20%. Każda karma charakteryzuje się niepowtarzalnym smakiem, a także dodatkiem wielu cennych minerałów, pulpy buraczanej i olejów. Ponadto warto także wspomnieć o przepysznych smakołykach z serii Milky, które należą do produktów mlecznych i ich pochodnych.

Filtrowanie
Filtrowanie
Kategorie
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 9 - 24