AQUAFOREST

AQUAFOREST

Zobacz powiązane kategorie powiązane z producentem:

Marka Aquaforest założona w 1995 roku skupia się głównie na akwarystyce i pozostając przez te lata wierna swoim tradycjom. W jej ofercie znajdziemy głównie produkty z kategorii akwarystyki morskiej, media filtracyjne oraz podłoża i przeróżne preparaty w korzystnych cenach. Wszystkie propozycje marki Aquaforest zostały przez nas dokładnie opisane na dedykowanych podstronach, gdzie znajdują się także istotne dane techniczne oraz szczegółowe zdjęcia, często także porady dla użytkownika oraz informacje o prawidłowym dawkowaniu. Marka Aquaforest od początku swojego istnienia stawia na znakomitą relację ceny do jakości, dlatego jej produkty są popularne zarówno wśród hobbystów, którzy traktują akwarystykę jako swoje zainteresowanie, a także wśród hodowców zawodowych.

Poznaj z bliska markę Aquaforest

Marka Aquaforest powstała w 1995 roku w Polsce i od samego początku skupiała się na produkcji podłoży oraz nawozów dla roślin wodnych, które cieszyły się dużą popularnością wśród ogrodów zoologicznych i oceanariów. 11 lat później marka postawiła na błyskawiczny rozwój poprzez założenie własnej hodowli roślin akwariowych dedykowanych dla różnych gatunków ryb oraz koralowców. Kolejne lata przyniosły marce Aquaforest dużą popularność, głównie za sprawą jej dynamicznego rozwoju. Firma wprowadziła własne sole oraz środki chemiczne, które są szczególnie istotne w przypadku akwarystyki morskiej, które cechują się aż do teraz najwyższą możliwą jakością i wydajnością. Są bezpieczne dla zwierząt oraz roślin, dlatego są wybierane obecnie zarówno wśród prywatnych właścicieli, jak i dużych oceanariów. Przedsiębiorstwo pozostało wierne swoim tradycjom i w dalszym ciągu najważniejszą kategorią produktów w jego katalogu są artykuły dedykowane do akwarystyki morskiej w przeróżnych wariantach.

Co się liczy najbardziej dla firmy Aquaforest?

Marka Aquaforest stawia na szybki, lecz zrównoważony rozwój, dlatego też jej produkty cieszą się dużą popularnością. Są bezpieczne, wydajne i korzystnie wycenione w stosunku do ich parametrów użytkowych. Opracowywaniem nowych składów zajmuje się wyspecjalizowana komórka składająca się z najlepszych inżynierów, biologów i chemików, którzy wspólnie starają się poprawiać jakość wszystkich produktów oraz wymyślać nowe i coraz lepsze. Firma prowadzi własne testy przed wypuszczeniem artykułów na rynek, dzięki czemu jej wyroby zdobywają wiele nagród w konkursach i uchodzą za najlepsze w swojej kategorii cenowej. Wszystkie produkty marki Aquaforest znajdziesz w ofercie naszego sklepu AquaelZoo w korzystnych cenach, a z naszej strony zapewniamy ich błyskawiczną dostawę oraz doskonałą obsługę klienta.

Produkty akwarystyczne Aquaforest do akwarystyki morskiej

Marka Aquaforest ma w swojej ofercie większość produktów niezbędnych w każdym akwarium morskim, a wśród nich np. specyfiki do szybkiego pomiaru stężenia magnezu. Magnez pełni w morskiej akwarystyce niezwykle istotną rolę, dlatego kontrolowanie jego poziomu jest niezbędną czynnością, której nie można pominąć. Magnez poprawia warunki dla korali twardych oraz chemicznych, zapobiega także wytrącaniu się wapnia i jest niezastąpiony, a jego niewystarczająca ilość może zdecydowanie pogorszyć warunki bytowe. Wśród innych istotnych produktów marki Aquaforest warto także wymienić test do pomiaru stężenia jonów azotanowych.

Marka ma w swojej ofercie także wiele innych artykułów niezbędnych w każdym akwarium morskim. Warto wśród nich wymienić kleje do bezpiecznego i trwałego klejenia koralowców oraz niezwykle istotną syntetyczną sól morską, która jest dedykowana do akwariów z obsadą rybną oraz koralowcami i bezkręgowcami. Warto także wyróżnić preparaty profilaktyczne do przeprowadzania kąpieli koralowców, które oczyszczają ich powierzchnię zewnętrzną i usuwają z niej najgroźniejsze drobnoustroje i nie tylko. Zachęcamy także do zakupu wody morskiej Aquaforest Perfect Water, która służy do podmian lub zalania nowego akwarium i zapewnia w zasadzie identyczne warunki bytowe z naturalnym.

Inne produkty marki Aquaforest

W ofercie marki Aquaforest znajdują się także media filtracyjne takie jak Life Bio Media o pojemności 1000 ml z dużą zawartością wyselekcjonowanych szczepów bakterii dedykowane do akwariów słodkowodnych. Medium to pozytywnie wpływa na proces nitryfikacji i przyspiesza dojrzewanie całego zbiornika, co ma szczególnie duże znaczenie w kwestii jego wyglądu. Warto także zajrzeć na podkategorię podłoży, w których znajduje się Lava Soil Black oraz Lava Soil na bazie lawy wulkanicznej. Podłoża wzbogacone wieloma cennymi minerałami oddają je do wody podczas eksploatacji i zapobiegają powstawaniu szczególnie niebezpiecznych stref beztlenowych.

Zapraszamy do zakupu w firmie AquaelZoo już dziś. Zapewniamy błyskawiczną obsługę i wysyłkę, a także pomoc na każdym etapie zamówienia. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania na temat naszej oferty, rozwiejemy także wątpliwości na temat użytkowania, przekażemy także szereg praktycznych porad dla nowych oraz zaawansowanych użytkowników. Zamów już dziś!

Filtrowanie
Filtrowanie
Kategorie
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 19 - 250