MICROBE LIFT

MICROBE LIFT


Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Microbe Lift to znana na całym świecie firma biotechnologiczna, która specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji nowatorskich preparatów mikrobiologicznych. Służą one do naturalnego leczenia problemów środowiskowych związanych z zastosowaniem wody oraz recyklingu materii organicznej. Marka wykorzystuje przede wszystkim specjalne formuły stworzone z pożytecznych bakterii, które po wprowadzeniu do zanieczyszczonego obszaru natychmiast zaczynają się rozmnażać i rozkładać zawarte w glebie lub w wodzie zanieczyszczenia i nieprzyjemne zapachy. Firma Microbe Lift przez lata stworzyła i wciąż udoskonala wiele receptur przeznaczonych między innymi do akwariów domowych, stawów, ogrodów, kurników i szamb. Jeśli chcesz zadbać o środowisko i zrezygnować z używania toksycznych substancji, zdecyduj się na markę Microbe Lift, która wykorzystuje wyłącznie procedury zgodne z naturą. 

Microbe Lift - krótka historia marki

Firma Microbe Lift powstała w 1976 roku, jednak wtedy swoją formułę sprzedawała wyłącznie do zastosowań w rolnictwie, przemyśle i oczyszczaniu ścieków. 10 lat później uznała, że doskonałe właściwości tych produktów będą równie cenne na mniejszą skalę w miejscach, takich jak ozdobne stawy czy ogrody wodne. Obecnie produkty Microbe Lift są jednymi z najbardziej pożądanych preparatów, zapewniających wysoką jakość wody oraz gleby na całym świecie. Wyroby marki są przygotowywane w specjalnym laboratorium, a bakterie wytwarzane pod okiem profesjonalnych chemików z doświadczeniem, dzięki temu masz 100% pewność sprawdzonego pochodzenia oraz dokładnego przygotowania preparatów. W laboratoriach ekologicznych świadomość odpowiedzialności za ochronę środowiska jest ogromna. Dostarczając bezpieczne i sprawdzone produkty, marka pozwala klientom równie dobrze dbać o środowisko wokół siebie. Marka Microbe Lift wytwarza niezwykle skuteczne produkty, co można potwierdzić tym, że są one powszechnie używane na pięciu kontynentach. W każdym z nich udokumentowano całkowitą optymalizację naturalnych procesów środowiskowych w celu przywrócenia jakości wody oraz gleby.  

Microbe Lift do akwariów domowych, wanienek dla ptaków oraz kurników

Jeśli jesteś posiadaczem akwarium, z pewnością niejednokrotnie próbowałeś pozbyć się mętnej oraz niezbyt przyjemnie pachnącej wody w zbiorniku. To bardzo częsty problem, który potrafi zniechęcić nawet najbardziej zapalonych hodowców do kontynuowania przygody z akwarystyką. Dzięki dostępnemu w naszym sklepie preparatowi Mikrobelift special blend ten kłopot może odejść w zapomnienie. Mikroorganizmy, które znajdują się w tym produkcie, w błyskawicznym tempie rozkładają materię organiczną, dryfującą w postaci pokarmu dla ryb. Usuwają również azotany, niejednokrotnie niebezpieczne dla niektórych gatunków.

Coraz bardziej popularne staje się tworzenie w ogrodach specjalnych fontann i wanienek dla ptaków, zwłaszcza gdy naturalne zbiorniki wodne są bardzo oddalone. Podczas suchych i gorących dni daje to ptakom możliwość ochłodzenia oraz ugaszenia pragnienia. Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak zadbać o czystość wanienki, równocześnie nie krzywdząc zwierząt, trafiłeś w dobre miejsce! Microbe Lift jest producentem naturalnych produktów czyszczących utrzymujących czystą i przejrzystą wodę w wanienkach dla ptaków, tym samym zapobiega tworzeniu się szkodliwych zanieczyszczeń organicznych i nieorganicznych.

Środek do czyszczenia kurników od firmy Microbe Lift to wspaniała propozycja dla wszystkich hodowców. W zagrodzie dla kur tworzy się dużo azotu, prowadzi to do emisji wysokich stężeń amoniaku, który jest bardzo niebezpieczny dla zwierząt. Microbe Lift zawiera specjalne wysoko aktywne kultury bakterii, co pozwala pozbyć się nieprzyjemnego zapachu odchodów oraz likwiduje stężenie amoniaku, dzięki czemu poprawia się zdrowie kurczaków. Preparat stworzony wyłącznie z naturalnych drobnoustrojów, dzięki czemu masz pewność, że żadne zwierze nie ucierpi podczas spryskiwania. 

Ogrody wodne, stawy - skuteczne preparaty od Microbe Lift

Posiadacze dużych ogrodów często marzą o małym zbiorniku wodnym wypełnionym roślinami czy rybami, jednak troska o taki zbiornik nie należy do najłatwiejszych. Na rynku trudno znaleźć odpowiednie preparaty przywracające optymalny stan wody oraz zwierząt, które nie posiadałyby chemicznych oraz zatruwających środowisko sztucznych surowców. Microbe Lift stworzyło całą masę produktów, które sprawią, że Twoje rośliny, woda oraz zwierzęta będą zawsze w najlepszej kondycji, a Ty z czystym sercem zadbasz o środowisko. Produkty tej firmy stymulują układ odpornościowy ryb oraz i jest całkowicie bezpieczny w użyciu. Co ciekawe, Microbe Lift jest również producentem skutecznego środka na komary, które można spotkać bardzo często przy zbiornikach wodnych. Za jego pomocą giną wszystkie jeszcze nienarodzone zarodki owadów, dzięki czemu ich liczba wyraźnie maleje. 

Preparaty usuwające odór i brud ze zwierząt od Microbe Lift

Psy i koty to zwierzęta, których czasem nie da się dopilnować. Możesz je spuścić na 5 sekund z oka, a spotka Cię niemiła niespodzianka w postaci błota, moczu czy wymiocin. Zwłaszcza u młodych zwierząt, ten problem jest dosyć częsty, dlatego zamiast kupowania nowych mebli lub dywanu, zainwestuj w specjalny specyfik od Microbe Lift, który wykorzystuje wysoce skoncentrowane mieszanki przyjaznych bakterii i w mgnieniu oka usuwa przykre zapachy oraz plamy z wykładziny czy fotela. 

Jeżeli jesteś zwolennikiem używania naturalnych i bezpiecznych dla środowiska produktów, zdecyduj się na Microbe Lift. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu i przekonania się o niezwykłej jakości oraz skuteczności wyrobów tej firmy.

Filtrowanie
Filtrowanie
Kategorie
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 59 - 120