BOGADENT

BOGADENT

Zobacz kategorie powiązane z produktami producenta:

Marka Bogadent, która wchodzi w skład przedsiębiorstwa Bogar, zajmuje się produkcją artykułów służących do ochrony zębów oraz dziąseł zwierząt domowych w wielu formach i wariantach do wyboru. Firma wyróżnia się na rynku szczególnie wysoką jakością, gdyż blisko współpracuje z najlepszymi szwajcarskimi lekarzami weterynarii, którzy opracowują nowe technologie i starają się, aby produkty tej marki były rozpoznawalne na całym świecie. Naturalne składy oraz bezpieczne i wielokrotne testy gotowych już wyrobów, a także monitoring procesu produkcyjnego sprawia, że produkty tej firmy są nietoksyczne i wyróżniają się skutecznością działania oraz szybkimi efektami. Zamów już dziś w sklepie AquaelZoo!

Podstawowe założenia marki Bogadent

Marka Bogadent skupia się od samego początku na higienie jamy ustnej psów i kotów, poprzez zwalczanie kamienia nazębnego oraz zmniejszenie ryzyka powstania różnych schorzeń w obrębie zębów oraz dziąseł. Firma wykonuje swoje produkty z najwyższej klasy surowców o udowodnionym działaniu, które są przebadane i przetestowane laboratoryjnie zarówno w samej firmie Bogadent, jak i w laboratoriach zewnętrznych. Marka za najważniejszą cechę swoich produktów uznaje ich bardzo wysoką jakość, dlatego unika stosowania składników, które mogą w jakikolwiek negatywny sposób wpłynąć na zdrowie zwierząt domowych. Właśnie z tego powodu znajdziemy w nich głównie surowe białko, włókna oraz popiół, a także inne szczególnie ważne dla jamy ustnej dodatki, które poprawiają skuteczność działania. Warto także zauważyć, że dla firmy Bogadent najważniejszym dobrem jest zwierze, dlatego wszystkie produkty służące do leczenia nie wykazują szczególnie niebezpiecznych działań niepożądanych.

Marka własna Bogadent jest jedną z czterech firm przedsiębiorstwa Bogar i tworzy z nimi grupę wyspecjalizowanych środków o skonkretyzowanym działaniu. Marka Bogacare zajmuje się produkcją środków do pielęgnacji skóry i sierści, Bogavital to firma produkująca suplementy diety oraz witaminy, a Bogaclean projektuje i wykonuje środki czyszczące i do higieny zwierząt.

Zadbaj o czyste i zdrowe zęby swojego pupila z marką Bogadent

Marka Bogadent nie uznaje jakichkolwiek półśrodków i kompromisów, dlatego wszystkie jej produkty mają skonkretyzowane i jasno określone zadanie. Bogadent Plaque Stop to środek służący do usuwania i zapobiegania powstawaniu płytki nazębnej i ma formę dogodnych przysmaków. Działanie innowacyjnej formuły XC3 opierającej się na algach i ekstraktach owocowych znacznie redukuje już istniejącą płytkę nazębną i zmniejsza ryzyko osadzenia się kamienia, a także poprawia florę bakteryjną w jamie ustnej, wykazuje także działanie ścierne dzięki optymalnej strukturze, np. skóry wołowej.

Elastyczne i twarde przysmaki rozwijają także mięśnie żuchwy i łączą zabawę z wysoką efektywnością działania. Dla większości psów i kotów rozgryzanie przysmaków to bardzo atrakcyjne zajęcie. Połączenie przyjemności żucia z wysoką efektywnością przysmaków na zęby Bogadent gwarantuje ich działanie na wszystkich polach. Co więcej, sam kształt oraz składniki zastosowane do ich produkcji są zaprojektowane w taki sposób, aby nie podrażniać jamy ustnej, dziąseł i języka.

Działanie produktów marki Bogadent

Większość produktów marki Bogadent jest przeznaczonych do codziennego stosowania między posiłkami, dzięki czemu mogą na bieżąco usuwać z zębów wszelkie zanieczyszczenia i gromadzący się osad, a także zmniejszać liczbę zalegających i rozkładających się resztek pożywienia. Bardzo niewielka kaloryczność przysmaku sprawia, że nawet ich częste spożywanie przez psy i koty nie jest groźne i nie będzie miało negatywnych skutków, które mogłyby się odbić na ich zdrowiu. Delikatne ścieranie dba przy tym także o to, aby z zębów usuwać groźne bakterie, które wraz ze śliną dostają się do układu trawiennego i mogą wpływać na działanie nerek oraz innych narządów wewnętrznych.

Poznaj z bliska sklep AquaelZoo

Nasza marka AquaelZoo istnieje na rynku od 2008 roku i z roku na rok coraz prężniej się rozwija. Obecnie dysponujemy 31 oddziałami stacjonarnymi w całym kraju, z których część ma powierzchnię nawet 700 metrów kwadratowych. Jesteśmy obecni w galeriach handlowych, dysponujemy także najlepiej zaopatrzonym sklepem internetowym w sieci. Nasz asortyment obejmuje ponad 20 000 wyselekcjonowanych przez nas artykułów, które spełniają wszelkie oczekiwania współczesnych klientów, gdyż mają bardzo wysoką jakość i stosunkowo niską cenę zakupu. 

Mamy w ofercie produkty dla wszelkich zwierząt domowych pochodzące od bardzo popularnych i znanych firm w środowisku zoologicznym, a także producentów specjalistycznych, których produkty cieszą się dużą popularnością wśród hodowców oraz doskonałą opinią na rynku wśród współczesnych klientów. Zamów już dziś produkty marki Bogadent w sklepie AquaelZoo i zadbaj o zdrowie jamy ustnej swojego pupila. Z naszej strony zapewniamy błyskawiczną dostawę oraz pomoc na każdym etapie współpracy.

Filtrowanie
Filtrowanie
Kategorie
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 19 - 90