YOKUCHI

YOKUCHI


Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Marka Yokuchi (pomimo egzotycznie i japońsko brzmiącej nazwy) pochodzi z Częstochowy. Wszystkie oferowane przez nią produkty są w 100% wytwarzane w Polsce. Chociaż oczywiście część składników musi być sprowadzana z zagranicy, gdyż w naszym kraju trudno na przykład o ziemię wulkaniczną. Yokuchi po japońsku oznacza żyzną ziemię” lub też oazę”. Firma Yokuchi wytwarza produkty przeznaczone do akwarystyki roślinnej. Markę tę założyli absolutni pasjonaci tej dziedziny i dlatego swoim odbiorcom oferują oni tylko i wyłącznie produkty najwyższej jakości. Sami o sobie mówią, że ich firma to fuzja ekologii, inżynierii i pasji”. Z pewnością każdy, kto skorzysta z oferty firmy Yokuchi, nie będzie się czuł zawiedziony ani rozczarowany klasą jej wyrobów.

Yokuchi - szeroka gama najlepszych produktów

Firma Yokuchi wytwarza produkty przeznaczone do akwarystyki roślinnej. Są to więc preparaty całkowicie przyjazne roślinom, rybom oraz wszystkim żywym organizmom, które znajdują się w naszych akwariach. Wyroby firmy Yokuchi to między innymi podłoża do terrarium, podłoża drenażowe do terrarium, preparaty do zraszania roślin, kapsułki nawozowe dla roślin, bakterie nitryfikacyjne, specjalistyczne mieszanki minerałów, nawozy, płynne nawozy żelazowe oraz mikroelementowe, potasowe, fosforowe, azotowe, węglowe, a także, podłoża do akwariów, podłoża do akwariów słodkowodnych, kompleksy witamin i kondycjonery wody.

Wyroby marki Yokuchi w sklepie AquaelZoo

W naszym sklepie AquaelZoo oferujemy niezwykle szeroki wybór produktów z szeroko pojętej branży zoologicznej. Klienci bardzo chętnie do nas wracają, odkrywając coraz to nowsze akcesoria, które służą im pomocą przy opiece nad zwierzętami i roślinami. Wśród tej olbrzymiej ilości oferowanych towarów znajdziesz mnóstwo wyrobów firmy Yokuchi. Poniżej przedstawiamy kilka opisów produktów Yokuchi dostępnych w sklepie internetowym AquaelZoo.pl:

Yokuchi Bitamin Nano Vital Complex to kompleks witamin niezbędnych do prawidłowego przebiegu procesów metabolicznych zwierząt żyjących w akwariach. Niedobór witamin bardzo źle wpływa na rozwój żywych organizmów i prowadzi do pojawienia się wielu chorób. Dawkowanie tego preparatu jest bardzo proste - wystarczy dodać 2 krople na litr dodawanej wody.

Yokuchi Gedoku Nano Water Conditioner — to preparat do uzdatniania wody kranowej. W szybki i skuteczny sposób neutralizuje on zawarty w wodzie kranowej chlor oraz chloraminy. Wiąże on także jony metali ciężkich miedzi, rtęci, kadmu i ołowiu. Dzięki jego zastosowaniu będziesz mieć pewność, że nowa woda nie zaszkodzi znajdującym się w Twoim akwarium roślinom i zwierzętom. Dawkowanie tego preparatu także jest bardzo proste. Wystarczy dodać 2 krople na każdy litr dodawanej wody. Produkt ten dostępny jest w butelkach o pojemności 400 ml oraz mniejszych o pojemności 30 ml.

Yokuchi Sosei Capsto preparat do podłoża w postaci kapsułek. Spełnia on w akwarium roślinnym podwójną rolę. Podstawową funkcją jest oczywiście dostarczenie składników odżywczych do podłoża w pobliże korzeni roślin. Drugą, równie ważną jest utrzymanie jonowymiennych właściwości podłoża. Nawóz ten stosuje się co 3-4 tygodnie. W dostępnych opakowaniach znajdziesz  80 kapsułek 15 sztuk preparatu. 

Yokuchi Ishiko Plant Mineral — jest preparatem przeznaczonym do uzdatniania wody pobieranej z filtrów działających na zasadzie odwróconej osmozy (RO).  To mieszanina minerałów koniecznych do prawidłowego rozwoju roślin akwariowych oraz większości ryb tropikalnych. Wystarczy dodać jedną płaską miarkę na 100 litrów wody uzyskanej metodą odwróconej osmozy. Preparat ten dostępny jest w opakowaniu zawierającym 450 g wyrobu.

Nawozy

Dostępna w sklepie AquaelZoo jest również cała seria wspaniałych płynnych nawozów marki Yokuchi. Nawozy te oferowane są w wygodnych butelkach o pojemności 400 ml, wyposażonych w specjalny dozownik:

  • Yokuchi Gen K Potassium Liquid Fertilizer – płynny nawóz potasowy;

  • Yokuchi Gen N Nitrogen Liquid Fertilizer – płynny nawóz azotowy;

  • Yokuchi Gen BG Microelements Liquid Fertilizer – płynny nawóz mikroelementowy;

  • Yokuchi Gen Fe Iron Liquid Fertilizer – płynny nawóz żelazowy;

  • Yokuchi Gen P Phosporus Liquid Fertilizer – płynny nawóz fosforowy;

  • Yokuchi Gen C Carbon Liquid Fertilizer – płynny nawóz węglowy.

Dawkowanie wszystkich tych płynnych nawozów jest równie proste. Wystarczy jedną porcję z dozownika dodać do każdych 100 litrów wody. Jeśli w swoim akwarium masz bardzo duże zagęszczenie roślin, to należy w odpowiedni sposób zwiększyć dawkowanie produktów. Dzięki zastosowaniu tych nawozów będziesz mieć pewność, że hodowane przez Ciebie rośliny otrzymają właściwą dawkę potrzebnych im do prawidłowego rozwoju mikroelementów. Nawozy dostępne są także w mniejszych butelkach zawierających 30 mililitrów preparatu. Dawkowanie z mniejszych butelek jest bezproblemowe. Należy dodawać jedną kroplę nawozu na 5 litrów wody dziennie.

Filtrowanie
Filtrowanie
Kategorie
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 19 - 70