VERSELE-LAGA

VERSELE-LAGA

Historia marki Versele-Laga rozpoczęła się już prawie 100 lat temu. W skład pierwszej firmy założonej w 1932 roku w Belgii wchodziła restauracja w ogródku i sklepik spożywczy. Jej założycielem i pierwszym właścicielem był Prudent Versale, który postanowił w końcu zrealizować swoje marzenie o wytwarzaniu i sprzedawaniu pasz dla zwierząt. W ciągu kilku lat pasze Versale stały się tak popularne, że konieczne było wybudowanie dużej fabryki. Od tej pory zakłady zlokalizowane w belgijskim mieście Deinze są stale powiększane i nieustannie unowocześniane tak, aby sprostać wymaganiom wciąż rozwijającego się rynku. W latach 70. XX wieku firma zaczęła produkować coraz więcej karm dla zwierząt domowych (wcześniej głównym wytwarzanym towarem były pasze dla zwierząt gospodarskich). Aktualnie marka Versel-Laga jest obecna w ponad 75 krajach świata, łącznie z Chinami i Stanami Zjednoczonymi. W bieżącej ofercie możesz znaleźć ponad 2100 produktów pielęgnacyjnych i karm dla psów, kotów, gołębi, dzikich ptaków, koni, owiec, myszy, szczurów, świnek morskich, szynszyli i innych zwierząt.

Co wyróżnia firmę Versele-Laga?

Z pewnością firmę Versele-Laga na tle pozostałej konkurencji wyróżnia wyjątkowa dbałość o dobrą kondycję zwierząt. Dlatego firma oferuje zarówno pasze, jak i produkty pielęgnacyjne dla zwierząt, a także dba o dostarczanie wyrobów wraz z odpowiednimi informacjami, koniecznymi do ich prawidłowego użycia. Podstawą działania całej firmy jest zamiłowanie do ludzi oraz ich pupili. Przykładami wspaniałego dbania o zwierzęta przez firmę Versele-Laga niech będzie to, że bardzo chętnie angażuje się ona w liczne projekty i inicjatywy społeczne zmierzające do pomocy zwierzętom we wszystkich zakątkach świata.

Rozbudowana gama produktów Versele-Laga

Firma Versele-Laga jest jednym z potentatów rynku branży zoologicznej, dlatego w sklepach znajdziesz bardzo dużo produktów tego wytwórcy. Wszystkie one spełniają najwyższe wymagania jakości i z pewnością sprawdzą się w codziennym użytkowaniu, sprawiając wiele radości Twoim zwierzęcym przyjaciołom. Wśród licznych karm i środków pielęgnacyjnych warto wyróżnić te przeznaczone dla koni, kóz, owiec, jeleni, psów, kotów, królików, świnek morskich, szynszyli, koszatniczek, szczurów, myszy, fretek, kur, gołębi, ptaków dzikich oraz ptaków wodnych. Produkty Versele-Laga możesz spotkać w postaci niżej wymienionych serii wyrobów:

Versele-Laga Complete – jest to linia pełnowartościowych karm ekstrudowanych. Wszystkie składniki są w takiej karmie bardzo dokładnie wymieszane, dlatego zwierzęta nie mają możliwości pomijania pewnych składników pożywienia, co mogłoby doprowadzić u nich do niedoboru niektórych składników odżywczych i wywołanego tym gorszego rozwoju;

  • Versele-Laga Opti Life –  to podstawowa linia produktów przeznaczona dla wszystkich psów. Oferowana pod tą marką kompletna karma jest bezglutenowa i zawiera białko zwierzęce z jednego źródła.

  • Versele-Laga Prestige Premium – seria karm dla ptaków, w tym między innymi dla papużek. Karmy najwyższej jakości, na które składają się mieszanki specjalnie dobranych ziaren, nasion oraz owoców.

  • Versele-Laga Nature – to naturalne mieszanki muesli przeznaczone dla królików i gryzoni. Karmy te są bardzo bogate w witaminy i minerały.

  • Versele-Laga Menu Nature – seria karm dla ptaków dzikich. Jeśli kochasz obserwować ptaki przylatujące do Twojego ogrodu, to jest to świetny produkt dla Ciebie.

  • Versele-Laga Plus I.C.+ - seria karm dla gołębi. Jest to linia premium zawierająca dodatkowe składniki odżywcze, często niewystępujące w podstawowych karmach.

Wyjątkowe propozycje od Versele-Laga w sklepie AquaelZoo

Sklep AquaelZoo oferuje wiele sprawdzonych produktów z branży zoologicznej. Każdy klient z pewnością znajdzie tam to, czego poszukuje, a nawet znacznie więcej. Wśród setek produktów proponowanych przez sklep AquaelZoo warto wyróżnić wyroby firmy Versele-Laga. Należą do nich między innymi:

Versele-Laga OroPharma Stop Spray Outdoor – bardzo wygodny w zastosowaniu preparat odstraszający do stosowania na zewnątrz pomieszczeń. Każdy przedmiot i obiekt spryskany tym preparatem przestanie być interesujący dla psów i kotów, a zwierzaki wręcz będę go omijać z daleka. Jego użycie jest bardzo proste — wystarczy spryskać wybrane miejsce raz na 4-5 dni. Dostępny jest również odpowiednik tego preparatu do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Znajdziesz go pod nazwą Versele-Laga OroPharma Stop Spray Indoor.

Versele-Laga OroPharma Deodo Flower – czyli dezodorant przeznaczony do kocich kuwet o zapachu kwiatowym. Jego użycie również jest bardzo proste – wystarczy rozsypać równomiernie warstwę preparatu na dnie kuwety, a następnie przysypać ją żwirkiem. Polecamy ponadto wersję o zapachu lawendowym - Versele-Laga OroPharma Deodo Lavender.

Versele-Laga Menu Natur Gourmet Balls – to tłuszczowe kule przeznaczone do dokarmiania dzikich ptaków. Nie posiadają one żadnej siatki, podtrzymującej całość, co zwiększa bezpieczeństwo ptaków korzystających z takiej stołówki. Kule tłuszczowe dostępne są w wersjach z dodatkiem insektów, jagód, płatków owsianych i rodzynek.  

Filtrowanie
Filtrowanie
Kategorie
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 11 - 90