VITAKRAFT

VITAKRAFT

Vitakraft jest jedną z przodujących firm na rynku wytwórców karm dla zwierząt. Posiada ona wieloletnie doświadczenie w  produkcji zarówno karm dla psów czy kotów, jak i gryzoni, ptaków, gadów oraz ryb. Jej historia rozpoczęła się już 180 lat temu. Wtedy to w niewielkiej wiosce Heiligenrode, położonej w okolicach Bremy w Niemczech, otwarty został pierwszy nieduży sklep oferujący karmy dla zwierząt. Od tego czasu trwa nieustanny rozwój firmy, dzięki czemu dziś zalicza się do grona liderów rynku karm i przysmaków dla zwierząt domowych. Jej produkty sprzedawane są w 19 krajach na całym świecie. Od początku istnienia firmy Vitakraft cała jej działalność prowadzona jest pod pięknym hasłem „z miłością do zwierząt”.

Vitakraft – potentat na rynku artykułów dla zwierząt domowych

Firma Vitakraft należy do czołówki największych marek wytwarzających karmy, przekąski oraz akcesoria dla zwierząt domowych. W przedsiębiorstwie bezpośrednio zatrudnionych jest ponad 2000 pracowników, w rozsianych po całym świecie filiach. Każdego dnia nabywców znajduje ponad 1,2 miliona produktów firmy Vitakraft. Obecnie w katalogu marki znajduje się ponad 2500 wyrobów. Vitakraft od początku swojego istnienia stawia olbrzymi nacisk na nieustanny rozwój, dzięki czemu może zaoferować swoim odbiorcom artykuły najwyższej jakości. Wszystkie oferowane karmy zostały stworzone przez zespoły naukowców zajmujących się żywieniem zwierząt. Miliony zadowolonych klientów na całym świecie są najlepszą gwarancją, że i Ty nie pożałujesz zakupu produktów Vitakraft.

Produkty Vitakraft w sklepie AquaelZoo

Szeroki wybór produktów firmy Vitakraft gwarantujemy w sklepie AquaelZoo.pl. Nasz asortyment obejmuje olbrzymią gamę wyrobów dla zwierząt od wielu producentów. W ofercie AquaelZoo.pl proponujemy także własne marki specjalizujące się w tworzeniu karm i akcesoriów dla zwierząt. Każdy, kto chociaż raz skorzysta z naszych usług, bez wątpienia stanie się naszym wieloletnim i bardzo zadowolonym klientem. Wśród produktów Vitakraft oferowanych przez sklep AquaelZoo warto wyróżnić kilka grup.

Vitakraft w AquaelZoo – karmy i przysmaki dla kotów

W ofercie AquaelZoo znajdziesz sprawdzone karmy i przysmaki firmy Vitakraft przeznaczone dla kotów. Wszystkie karmy i przysmaki przygotowywane są z nastawieniem na najwyższej jakość. Karmy dla kotów proponujemy zarówno w formie saszetek, jak i  w puszkach oraz w bardzo efektownych puszeczkach w kształcie serca. Dostępne są między innymi karmy o smaku kurczaka, łososia, wołowiny, kaczki, dziczyzny z żurawiną, omletu z flądry, łososia ze szpinakiem, dorsza z makaronem, kurczaka z warzywami oraz karmy w wielu innych smakach, które z pewnością sprawią, że Twój kot będzie najedzony i bardzo zadowolony. Dostępnych jest także wiele smaków pałeczek zwanych „mini stick” tak uwielbianych przez koty.

Vitakraft w AquaelZoo – karmy i przysmaki dla psów

Wśród szerokiej oferty sklepu AquaelZoo wyróżniają się ponadto wspaniałe karmy i przysmaki firmy Vitakraft przeznaczone dla psów. Duże pałeczki „stick” dla czworonogów są dostępne w wariantach o smaku wołowiny, indyka, jagnięciny, warzyw, łososia, pstrąga i dziczyzny. Warty polecania jest także przysmak dentystyczny Vitakraft Dental Sticks 3in1. Wyjątkowy kształt sześcioramiennej gwiazdy tego smakołyku ułatwia dokładne czyszczenie zębów Twojego czworonoga. Zapobiega on również powstawaniu osadu na zębach oraz przeciwdziała zapaleniom dziąseł.

Vitakraft w AquaelZoo – karmy, napoje i witaminy dla ptaków

Sklep AquaelZoo oferuje też duży wybór najlepszych karm, drinków i witamin firmy Vitakraft przeznaczonych dla hodowanych ptaków. Produkty te wytwarzane są w zakładach przestrzegających najwyższych norm jakościowych. W tej kategorii warto wspomnieć o przysmaku Kracker dla kanarków. Jest to karma dodatkowa zapewniająca (dzięki swoim starannie dobranym składnikom) naturalne pigmenty wzmacniające ubarwienie kanarków. Pięknie kolorowe kanarki z pewnością będą cieszyły oko każdego hodowcy.

Bardzo ciekawym produktem jest także karma dodatkowa Vitakraft Mauserhilfe. Jest to mieszanka ułatwiająca papużkom oraz innym ptakom egzotycznym zmianę upierzenia. Podczas przechodzenia procesu pierzenia się, ptaki wymagają wyjątkowo dobrego i pełnowartościowego pożywienia. Zastosowanie tej karmy jest bardzo proste — wystarczy maksymalnie 30% codziennej karmy zastąpić prezentowaną mieszanką i już będziesz mógł zaobserwować, jak pięknie rozwijają się Twoje domowe ptaki.

Vitakraft w AquaelZoo – karmy, sianko, przysmaki, drinki i witaminy dla małych gryzoni

Internetowy sklep AquaelZoo ma w ofercie wiele produktów firmy Vitakraft przeznaczonych dla  małych gryzoni. Są to między innymi karmy, sianko, przysmaki, drinki oraz witaminy niezbędne do prawidłowego rozwoju tych niewielkich zwierząt. Dostępne są na przykład sianka dla gryzonia z dodatkami różnych ziół. Można tutaj wymienić dodawaną do siana miętę, pokrzywę lub mniszka. Oczywiście w tej kategoria znajdziesz również karmy dla królików, chomików, świnek morskich, szynszyli oraz wielu innych małych gryzoni.

Filtrowanie
Filtrowanie
Kategorie
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 3 - 28