ROYAL CANIN

ROYAL CANIN

Royal Canin należy do jednych z najbardziej rozpoznawalnych na świecie marek, produkujących pożywienie dla zwierząt. Oferta firmy jest naprawdę rozbudowana, bowiem zawiera 82 rodzaje karmy dla kotów oraz aż 140 rodzajów karmy dla psów, co stanowi imponujący wynik nawet dla laików. Jest to też jeden z powodów, dla którego Royal Canin stanowi świetny wybór dla świadomych hodowców, którzy potrzebują karmy dopasowanej nie tylko do wieku, lecz także rasy czy wielkości pupila. Jeśli szukasz uznanej marki i dobrej jakości w przystępnej cenie – nie wahaj się wybrać Royal Canin. Szeroki wybór wyrobów tej marki prezentujemy na stronie sklepu AquaelZoo.

Royal Canin – doskonała karma dla każdego psa

Royal Canin już od 1968 roku produkuje karmy, które dostosowane są do aktywności, wieku oraz wielkości i stanu fizjologicznego psa. Dzięki tak szerokiemu asortymentowi, jaki można znaleźć w obrębie marki, wszystkie karmy zostały indywidualnie opracowane - każdy właściciel psa może więc mieć więc pewność, że jego pupil otrzyma wszystkie niezbędne składniki odżywcze do życia i poprawnego funkcjonowania. Dodatkowo zawartość korzystnych mikroelementów sprawia, że pies pięknie wygląda i doskonale się czuje nawet w podeszłym wieku. Dzięki ciągle unowocześnianemu procesowi produkcji i licznym badaniom nad składem poszczególnych mieszanek Royal Canin stał się pionierem wśród dostawców pożywienia dla zwierząt. Karmy, które stworzone są na miarę dla twojego psa, sprawiają, że na pewno znajdziesz coś, co zadowoli twojego czworonoga. Ogromna różnorodność smaków w obrębie jednego typu karmy powoduje też, że zadowolony będzie brzuszek każdego pupila. Warto wspomnieć, że wszystkie receptury zostały opracowane z myślą o zapewnieniu wszystkich niezbędnych przeciwutleniaczy, prebiotyków, składników mineralnych czy błonnika, co zależy od indywidualnych potrzeb twojego czworonoga. Jeśli więc chcesz zainwestować w karmę, która będzie idealnie dopasowana do twojego psa – wybierz Royal Canin.

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór specjalistycznych mieszanek. Dla mniejszych, dorosłych psów polecamy karmę Royal Canin Mini Adult, dla psów większych doskonała będzie Royal Canin Medium Adult. Możliwości jest mnóstwo - tylko od ciebie i twojego psa zależy, jaką karmę wybierzesz.

Royal Canin - wyjątkowe karmy również dla kotów

Royal Canin to nie tylko karmy dla psów – marka posiada w swoim asortymencie również mnóstwo produktów przeznaczonych dla kotów, zarówno młodych jak i starych. Wybierać możesz też spośród karm przeznaczonych dla pupili konkretnych ras czy rozmiarów. Co więcej – Royal Canin w swojej ofercie zachęca do zakupu nie tylko karm bytowych, lecz także specjalistycznych, między innymi dla kotów po zabiegach sterylizacji. Jest to ogromne udogodnienie dla każdego świadomego hodowcy. Ponadto możesz wybierać propozycje o różnych smakach czy gramaturach. Karmy Royal Canin nie zawierają glutenu, w odpowiedniej wersji nadają się również dla kotów z problemami skórnymi czy pokarmowymi, są też hipoalergiczne, a także przeznaczone dla kotów z problemami ze stawami czy układem krążenia. Ogromna różnorodność trafi w gusta nawet najbardziej wybrednych kotów, najważniejsze jednak by karma zaspokajała zapotrzebowanie na odpowiednie składniki mineralne, tak by kot był silny i zdrowy do późnej starości. Składniki w karmach Royal Canin są doskonale przyswajalne i nie sprawiają problemów podczas trawienia. Dostarczają one niezbędnych białek, węglowodanów czy tłuszczy, które muszą znajdować się w pożywieniu kota, ale także uzupełnione są o minerały oraz witaminy, a receptury opracowywane są we własnym, wyspecjalizowanym laboratorium.

Warto zainwestować w odpowiednie żywienie dla swojego pupila, ponieważ zapobiega to problemom w przyszłości i przedłuża czworonogowi życie w komforcie oraz zdrowiu. Jeśli więc chcesz zapewnić swojemu kotu doskonałe żywienie, postaw na Royal Canin! Do kupienia w naszym sklepie.

Dlaczego warto wybrać Royal Canin?

Royal Canin posiada pięćdziesięcioletnie doświadczenie w produkcji karm dla psów i kotów. Opracowywanie doskonałych receptur przekłada się na wciąż niesłabnące zainteresowanie marką. Dodatkowo możliwość wyboru karmy dostosowanej nie tylko do wieku, ale także do rasy czy wielkości psa stanowi kuszącą propozycję dla każdego świadomego hodowcy. Co więcej – Royal Canin oferuje również karmy weterynaryjne, zawierające produkty lecznicze, które idealnie sprawdzają się w sytuacji, gdy masz do czynienia ze szczególnie wrażliwym zwierzęciem, narażonym na liczne choroby. Ważny jest tu również fakt, że karmy Royal Canin zapewniają zwiększoną podaż energii, co przekłada się na mniejsze porcje podawanych pokarmów. Nie przekarmiając swojego psa, nie obciążasz jego układu pokarmowego, co również wpływa na komfort jego życia. Dodatkowo zawartość włókien może służyć mikroflorze twojego czworonoga, co dodatkowo pomaga w wypróżnianiu się.

Royal Canin to karma skrojona na miarę twojego psa, dopasowana pod względem konsystencji do potrzeb konkretnej rasy. Jeśli więc chcesz dla swojego pupila jak najlepiej, koniecznie zdecyduj się na Royal Canin.

Filtrowanie
Filtrowanie
Kategorie
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 7 - 330