JUWEL

JUWEL


Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Juwel to światowy producent akwariów oraz części wymiennych, znany na całym świecie dzięki niezwykłej jakości oraz trwałości oferowanych akcesoriów. Na wczesnym etapie działalności opracował niezwykłą technologię, która przypadła do gustu hodowcom i tym samym przyniosła wielki sukces dla firmy. W konsekwencji Juwel stał się pierwszym eksploratorem akwariów odznaczających się perfekcyjnie dopasowanymi do siebie komponentami. W ofercie marki możesz znaleźć nie tylko piękne i bardzo funkcjonalne akwaria, lecz także oświetlenie, filtry czy dekoracje. Zapoznaj się z bogatą gamą produktów firmy Juwel i przekonaj się o tym, jak łatwo możesz stworzyć idealny dom dla twoich wodnych przyjaciół.

Poznaj bliżej markę Juwel

Od ponad 50 lat marka Juwel pracuje nad coraz to nowszymi technologiami, spełniającymi  wymagania klientów. Ta niemiecka firma powstała dzięki braciom Köhlmoos, którzy opracowali pierwsze na świecie akwarium ze zintegrowaną pokrywą oraz wbudowanym oświetleniem w 1968 roku. Niedługo po przeniesieniu firmy do Rodenburgu stworzyli natomiast pierwsze w Niemczech akwarium z zakrzywioną szybą, dającą efekt doskonałej głębi. W 2006 roku Juwel wprowadził nowy standard oświetleniowy, wymieniając technologię T8 na High-Lite T5, a kilka lat później został uhonorowany nagrodą Marki Roku. Jednak firma nie przestaje się rozwijać i każdego dnia kilkuset specjalistów pracuje nad udoskonaleniem wszystkich produktów, tak aby ich jakość dorównywała współczesnej technologii oraz rosnącym oczekiwaniom klientów. 

Najwyższa jakość w konkurencyjnej cenie - produkty firmy Juwel

Marka Juwel to gwarancja bezpieczeństwa, dlatego oprócz wymaganych certyfikatów, każdy produkt wykonany przez firmę przechodzi wiele testów, aby potwierdzić, że każdy z nich całkowicie nadaje się do sprzedaży. Używane do produkcji materiały spełniają wszelkie wymagania, gdyż są sprawdzane przez wykwalifikowanych specjalistów.  Dzięki ramie z zintegrowanym wspornikiem akwaria wzbudzają zachwyt wśród największych miłośników akwarystyki, dlatego możesz mieć pewność, że otrzymasz wysokiej klasy produkt. Marka Juwel kieruje się przede wszystkim pasją do podwodnego świata, która pozwala na rozwój przedsiębiorstwa w błyskawicznym tempie. Troska o zwierzęta wodne sprawiła, że firma od wielu lat tworzy dla nich przytulne domy, w których mogą cieszyć się warunkami porównywalnymi do ich naturalnego środowiska.

Profesjonalne akwaria z nowoczesną technologią

Jeśli szukasz sprawdzonego akwarium dla początkujących, to koniecznie musisz wypróbować produkty firmy Juwel, które dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii są łatwe w obsłudze oraz w utrzymaniu. Wbudowane oświetlenie led oraz niezawodny system filtrujący doskonale sprawdzą się na początku Twojej przygody ze zbiornikami wodnymi. Jeśli masz już większe doświadczenie w akwarystyce, marka Juwel z pewnością również  sprosta Twoim wymaganiom. W ofercie znajdziesz wolnostojące oraz wbudowane akwaria, dzięki czemu sam możesz wybrać idealne miejsce, w którym ma się ono znajdować. Szeroka gama kolorów oraz wzorów sprawi, że z łatwością dobierzesz zbiornik do stylu konkretnego pomieszczenia. 

Pokrywy, oświetlenie i części zamienne marki Juwel

Dobrze dobrana pokrywa do akwarium to podstawa do stworzenia prawidłowych warunków dla rybek oraz wszystkich roślin wodnych. Dzięki specjalnej konstrukcji woda nie wyparowuje na zewnątrz, a skrapla się z powrotem do wnętrza zbiornika. Wszystkie pokrywy posiadają bardzo łatwy system montażu oświetlenia, a niektóre modele są zintegrowane z automatycznym karmnikiem, więc podawanie jedzenia nie będzie sprawiało Ci żadnych problemów. Szeroki wybór oświetlenia pozwoli Ci na dobór idealnego rozmiaru oraz odcienia według Twoich upodobań, a Twoje zwierzaki będą miały odpowiednie warunki do prawidłowego rozwoju. Firma Juwel korzysta z najnowszej technologii LED, dzięki czemu zużyjesz mniej energii. Równie przydatne są także części zamienne oferowane przez markę. Niskie ceny pozwolą Ci zaoszczędzić na zużywalnych częściach akwarium. Mimo ich niezwykłej trwałości, po dłuższym czasie niektóre akcesoria trzeba wymienić, a dzięki szerokiej ofercie firmy Juwel nie musisz spędzać wielu godzin w sklepach w poszukiwaniu jednej drobnej rzeczy.

Akcesoria i dekoracje do akwarium

Produkty firmy Juwel to również precyzyjnie wykonane akcesoria, które urozmaicą Twoje akwarium oraz ułatwią Ci opiekę nad zwierzętami wodnymi. Bardzo popularny automatyczny karmnik, sprawi, że podawanie jedzenia Twoim pupilom będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek. Jest idealny podczas długich wakacyjnych wyjazdów rodzinnych, ponieważ jedzenie może być podawane aż do 30 dni. Dyfuzor powietrza to niezbędne urządzenie do utrzymania niezbędnych warunków dla rozwoju flory i fauny w akwarium. W ofercie firmy Juwel możesz znaleźć również ozdobne tła imitujące kamienną ścianę. Dzięki strukturze 3D Twoje akwarium uzyska fantastyczną głębię, jednakowo instalacja nie przekracza szerokości 3 cm, dlatego ryby będą miały dużo przestrzeni do rozwoju.

Filtrowanie
Filtrowanie
Kategorie
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 199 - 200