DERMAPHARM

DERMAPHARM

Zobacz kategorie powiązane z produktami tego producenta:

DermaPharm to firma, która zrodziła się z prawdziwej pasji do zwierząt, a jej produkty opierają się na doświadczeniu i wiedzy absolwentów i wykładowców Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej. Dzięki temu są starannie przemyślane w najdrobniejszych szczegółach i w pełni bezpieczne dla zwierząt. Szeroki ich wybór znajduje się w naszym sklepie, w którym można zamówić między innymi kosmetyki dla psów, specjalistyczne płyny o różnym przeznaczeniu, produkty obniżające stres pupili. Można skorzystać z szybkiej dostawy. Zapraszamy już dziś do zapoznania się z całym asortymentem marki DermaPharm i zamówienia wybranych propozycji w atrakcyjnej cenie.

Kilka słów o marce DermaPharm

Początki marki DermaPharm były dość skromne, jednak wytrwałość całego zespołu opłaciła się i firma bardzo szybko rozwinęła się i stała się rozpoznawalna na rynku i ceniona za wysoką jakość oferowanych produktów. Aktualnie marka specjalizuje się w produkcji najwyższej klasy produktów opracowanych przez najlepszych specjalistów i naukowców z dziedziny pielęgnacji, behawioryzmu i żywienia zwierząt. Doświadczeni pracownicy czuwają nad całym procesem, a ich umiejętności, otwartość i zaangażowanie doprowadziły do stworzenia sprawnie działającej organizacji, która zajmuje się badaniem skóry zwierząt domowych oraz analizą ich zachowania, a wyciągane wnioski i obserwacje stają się inspiracją do tworzenia nowych produktów.

Wysokiej jakości kosmetyki dla zwierząt marki DermaPharm

W ofercie marki DermaPharm do najpopularniejszych produktów należą kosmetyki dla zwierząt, wśród których czołowe miejsce zajmują szampony i odżywki dla psów o różnym przeznaczeniu, dedykowane dla poszczególnych ras. Dzięki temu każdy właściciel znajdzie dla swojego pupila idealną propozycję. Należą do nich produkty powstałe z myślą o białej i czarnej sierści, przeznaczone również dla szczeniąt. Ponadto wśród nich można znaleźć preparaty do puszystej oraz krótkiej sierści. Wszystkie z nich mają specjalnie opracowany skład, który jest w pełni bezpieczny dla zwierząt i nie podrażnia ich wrażliwej skóry. Dodatkowo pozwala zachować jej naturalną barierę ochronną. Formuła jest bardzo łagodna, a jednocześnie skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Dużym zainteresowaniem cieszy się także sprawy DermaPharm Champ-Richer ułatwiający rozczesywanie sierści.

Specjalistyczne płyny o różnym przeznaczeniu

Marka DermaPharm zasłynęła również na rynku ze specjalistycznych płynów oferowanych w wygodnych i poręcznych opakowaniach z atomizerem rozpylającym odpowiednią ilość produktu. Wśród nich można znaleźć między innymi skoncentrowane środki do prania i płukania legowisk, posłań, ubranek i miękkich zabawek, a także płyny do podłóg, które likwidują podczas sprzątania nieprzyjemne zapachy moczu czy odchodów. Są doskonałym rozwiązaniem w przypadku szczeniąt, które dopiero są w trakcie nauki czystości. Pozostawiają po sobie przyjemny aromat lawendowy. Ponadto równie dużą skutecznością charakteryzuje się płyn Mr. Smell przeznaczony do likwidowania przykrych zapachów zarówno z twardych, jak i miękkich powierzchni. Dodatkową propozycję stanowi środek usuwający plamy moczu, który ulega całkowitej biodegradacji i jest bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Dla posiadaczy pupili mieszkających w klatkach, a także korzystających z kuwet znakomitym rozwiązaniem będzie preparat przeznaczony do odświeżania tych miejsc. Jego formuła skutecznie eliminuje kwas moczowy, a dodatkową jego zaletą jest wygodne stosowanie i duża wydajność.

Suplementy DermaPharm obniżające stres i zwiększające odporność

Marka DermaPharm na pierwszym miejscu stawia komfort zwierząt, niezależnie od sytuacji, w której się znajdują. Właśnie z tego względu w jej ofercie można także znaleźć szeroki wybór suplementów doskonale wpływających na zdrowie pupili i ich dobre samopoczucie. Do najczęściej wybieranych należy między innymi środek Stress Out w postaci pasty uspokajającej dla psów i kotów, która zawiera tryptofan, rumianej, L-teaninę oraz kozłka lekarskiego. Składniki te w połączeniu zmniejszają napięcie mięśniowe i podatność na stres. Dodatkowo rumianek działa rozluźniająco i łagodząco na układ nerwowy, a L-teanina uspokaja, jednocześnie nie powodując otępienia. Natomiast kozłek lekarski odpowiada na obniżenie aktywności wspomnianego układu nerwowego oraz zmniejsza uczucie lęku i niepokoju zwierząt. 

Produkt ten zaleca się stosować we wszystkich stresujących sytuacjach, do których można zaliczyć pokazy fajerwerków, podróż, przeprowadzkę, wprowadzanie nowego domownika czy też wizytę u weterynarza. Dokładnie takimi zaletami charakteryzują się tabletki Stress Out o tym samym składzie, dzięki czemu można wybrać wersję produkty dostosowaną do indywidualnych preferencji. Co ważne, preparaty z tej serii są również odpowiednie dla szczeniąt, przy zachowaniu zaleceń dotyczących dawkowania, które opisane są na każdym opakowaniu. Zapraszamy już dziś do złożenia zamówienia na artykuły marki DermaPharm, które spełnią wszelkie oczekiwania. Życzymy udanych zakupów! 

Filtrowanie
Filtrowanie
Kategorie
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 14 - 80