DR SEIDEL

DR SEIDEL

Sprawdź kategorie powiązane z produktami tego producenta:

W prezentowanej kategorii oferujemy szeroki wybór produktów marki Dr Seidel, które charakteryzują się wysoką jakością i skutecznością działania oraz wygodą stosowania. Wśród nich można znaleźć między innymi sprawdzone preparaty przeznaczone do pielęgnacji skóry i sierści, żywieniowe, a w nich pyszne smakołyki oraz środki gwarantujące ochronę przeciw pchłom i kleszczom. Dodatkowo w asortymencie przygotowaliśmy preparaty, które doskonale sprawdzają się jako pomoc behawioralna. Duża różnorodność artykułów firmy Dr Seidel gwarantuje znalezienie odpowiedniego rozwiązania, które zwiększa komfort życia opiekuna i pupila. Zapraszamy już dziś do poznania całej kolekcji produktów tej marki i wybrania interesujących propozycji w atrakcyjnej cenie.

Pielęgnacja skóry i sierści wg Dr Seidel

Do jednych z najpopularniejszych produktów marki Dr Seidel należą artykuły do higieny dla psów i dla kotów, w tym szampony o doskonałych właściwościach myjąco-pielęgnacyjnych, które są przeznaczone również do stosowania w przypadku problemów ze skórą. Szeroki wybór rodzajów pozwala wybrać odpowiedni wariant i tym samym zwalczyć łupież, nadmierne łuszczenie się naskórka, podrażnienia, zapalenia łojotokowe czy uczulenia. Warto także zwrócić uwagę na dodatkowe zalety oferowanych szamponów Dr Seidel, do których należy dokładne usuwanie zabrudzeń z psiej sierści i skóry, przywrócenie naturalnej miękkości i połysku włosa oraz odpowiednie nawilżenie, a także usuwanie przykrego zapachu.

Preparaty pielęgnacyjne Dr Seidel, które warto znać

W kosmetyczce pupila warto znaleźć miejsce dla profesjonalnych preparatów pielęgnacyjnych Dr Seidel, do których należą między innymi płyny przeznaczone do przemywania uszu i oczu, które powstały z myślą o psach i kotach. Ponadto wśród popularnych środków można wymienić również Deo-spray oraz pastę Deo przeznaczone do codziennej pielęgnacji jamy ustnej i zębów. W zimie doskonałym wyborem będzie maść do łap Paw Wax, która nawilża i natłuszcza psie opuszki i pozostawia na nich warstwę ochronną. Dla kotów niezbędnym preparatem będzie pasta odkłaczająca Malt ułatwiająca transport włosów przez przewód pokarmowy, co zapobiega tworzeniu się kul włosowych mogących być przyczyną zaparcia lub wymiotów.

Zbilansowana dieta z suplementami marki Dr Seidel

Wśród polecanych produktów marki Dr Seidel znajdują się także preparaty wspomagające żywienie zwierząt domowych w postaci suplementów zamkniętych w poręcznych opakowaniach. Należą do nich produkty mlekozastępcze dla kociąt i szczeniąt, witaminowo-mineralne, które dostarczają łatwo przyswajalnych składników niezbędnych do prawidłowego rozwoju. Warto stosować je regularnie i profilaktycznie, aby zapewnić pupilowi zdrowe i szczęśliwe życie.

Pomoc behawioralna proponowana przez firmę Dr Seidel

Zwierzęta bywają niesforne w niektórych sytuacjach, jednak firma Dr Seidel znalazła rozwiązanie na te niedogodności, dlatego też w jej ofercie można znaleźć różnego rodzaju środki stanowiące pomoc behawioralną. Należą do nich między innymi płyny o zapachu nieprzyjemnych dla zwierząt, które działają na nie odstraszająco, dzięki czemu spryskane powierzchnie przestają być dla nich atrakcyjne. Ponadto doskonale sprawdzają się płyny maskujące zapachy zwierząt, przydatne przy szczeniętach uczących się załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych, a także w przypadku cieczki. Dodatkowo skutecznie usuwają nieprzyjemny zapach moczu. W celach komfortowej i mniej stresującej adaptacji w nowym miejscu doskonale sprawdzą się obroże, atomizery i elektryczne waporyzatory zawierające feromony stosowane w trakcie terapii behawioralnej, które działają uspokajająco i łagodząco.    

Pyszne smakołyki dla pupili

W przypadku pupili warto także zawsze mieć pod ręką pyszne smakołyki, które poprawią samopoczucie czworonożnych przyjaciół, a także dadzą im wiele radości i przyjemności. Oferowane przysmaki Dr Seidel sprawdzą się także doskonale podczas tresury i nagradzania za dobrze wykonaną komendę. Co ważne, wszystkie z propozycji zostały opracowane na bazie specjalistycznej wiedzy medycznej o fizjologii zwierząt, dzięki czemu każdy wariant zawiera odpowiednio dobrane składniki aktywne, które stanowią znakomite uzupełnienie diety. Wśród najpopularniejszych smakołyków Dr Seidel można wymienić przysmaki dla zdrowia szczeniąt, na piękną sierść, na świeży oddech, niskokaloryczne, hipoalergiczne, na zdrową wątrobę i stawy, dla seniorów, na zwiększoną odporność i witalność czy na spokojną podróż.

Poznaj skuteczną ochronę przeciwko kleszczom i pchłom

W ofercie produktów marki Dr Seidel można także wymienić preparaty zapewniające niezawodną ochronę przeciw kleszczom i pchłom. Środki te charakteryzują się dużą skutecznością działania, która potwierdzona jest licznymi badaniami, a także zapewniają równomierne uwalnianie się aktywnych składników, co sprawia, że obroże gwarantują długotrwałe działanie. Ponadto są wodoodporne, dlatego też opady atmosferyczne czy duża wilgoć nie obniżają ich skuteczności. Zapraszamy do wybrania idealnych produktów dla swojego pupila i skorzystania z atrakcyjnych cen i szybkiej dostawy!

Filtrowanie
Filtrowanie
Kategorie
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 13 - 93