STUZZY

STUZZY

Stuzzy jest sprawdzoną i szeroko znaną marką włoskich karm dla psów i kotów. Oferuje zarówno karmy suche oraz mokre, jak i specjalne przysmaki. W naszym sklepie zapewniamy przede wszystkim najlepszy wybór karm mokrych. Możesz je kupić w formie wygodnych saszetek w dwóch pojemnościach, a także w mniejszych oraz większych puszkach  - wszystko po to, aby każdy znalazł to, czego właśnie potrzebuje, by zadbać o swojego ukochanego zwierzaka. 

Właściciele marki Stuzzy

Właścicielem marki Stuzzy jest włoska firma Agras Delic, mogąca się pochwalić trzydziestoletnim doświadczeniem w produkcji różnych karm dla psów i kotów. Powstała ona w 1986 roku w Genui we Włoszech. Od tego momentu sprzedaje swoje wyroby w dobrych specjalistycznych sklepach dla zwierząt pod markami Stuzzy i Schesir oraz w supermarketach i zwykłych sklepach pod marką Adoc. Agras co roku łącznie pod wszystkim swoimi markami sprzedaje 25 tysięcy ton karmy dla czworonogów.

Marka Stuzzy w sklepie AquaelZoo

Szeroki wybór produktów marki Stuzzy znajdziesz w naszym sklepie internetowym AquaelZoo. Zajmujemy się sprzedażą karm i akcesoriów wielu marek przeznaczonych dla posiadaczy zwierząt domowych. Znajdą tutaj to, czego potrzebują wszyscy, którzy mają w domu akwarium, psa, kota, gryzonie, ptaki lub małe gady. Wśród karm marki Stuzzy oferowanych przez nasz sklep AquaelZoo należy wyróżnić kilka serii:

  • Stuzzy Cat — to karmy mokre dla kotów, odznaczające się smakiem kurczaka, wołowiny, szynki, cielęciny, łososia, królika, oraz białego mięsa ryb. W tej grupie znajdują się także specjalne karmy o smaku kurczaka dla kociąt oraz o smaku indyka dla kotów sterylizowanych.

  • Stuzzy Speciality dla kotów — mokre karmy dostępne w wariantach, takich jak królik, wołowina, białe mięso ryb, kurczak z szynką, łosoś oraz cielęcina.

  • Stuzzy Speciality dla psów — mokre karmy dla psów, najpopularniejsze smaki to królik z warzywami, kurczak z szynką i cielęcina z makaronem.

  • Stuzzy Dog — mokre karmy dostępne w smakach wołowiny, szynki, indyka z marchewką, kurczaka, cielęciny z groszkiem, ryb morskich.

  • Stuzzy Monoprotein dla psów — karmy mokre bezglutenowe w puszkach dla dorosłych psów dostępne w smakach jagnięciny, kurczaka, indyka, wołowiny, wieprzowiny, cielęciny, dziczyzny, dzika, śledzia z ziemniakami, wołowiny z jagodami, indyka z cukinią, cielęciny z botwiną oraz dla szczeniaków o smaku cielęciny.

  • Stuzzy Monoprotein dla kotów — mokre karmy bezglutenowe dla kotów dorosłych w saszetkach, można wybrać produkty o smaku kurczaka, wołowiny, cielęciny, indyka, szynki oraz dla kociąt o smaku cielęciny;

Zalety karm marki Stuzzy

Marka Stuzzy bardzo dobrze wie, że produkcja karm dla ukochanych pupili to wielka odpowiedzialność. Dlatego wszyscy z ponad 60 pracowników zakładów w Genui dokładają najwyższych starań, aby końcowy produkt w postaci karmy spełniał najwyższe wymagania jakościowe. Wszystkie karmy sprzedawane pod marką Stuzzy powstają ze starannie dobranych naturalnych składników. Składniki te poddawane są bardzo wolnemu gotowaniu lub też gotowaniu na parze. Do karm Stuzzy nie są dodawane żadne sztuczne dodatki ani substancje zwiększające apetyt. Najlepszym dowodem na wysoką jakość karm Stuzzy jest to, że są oprócz swoich macierzystych Włoch, z powodzeniem sprzedawane w ponad 60 krajach świata.

Karmy Stuzzy Monoprotein — bez glutenu

Wśród licznych karm marki Stuzzy szczególnie należy wyróżnić serię karm Stuzzy Monoprotein. W tej linii produkowane są zarówno karmy mokre dla psów, jak i kotów. Najważniejszą cechą tych karm jest to, że nie zawierają one żadnych zbóż, a co za tym idzie, są całkowicie wolne od zawartości glutenu. To naprawdę ważne zwłaszcza wtedy, gdy Twój pupil cierpi na celiakię, czyli nietolerancję glutenu. Celiakia zwana też chorobą trzewną ma podłoże genetyczne i jest uwarunkowana występowaniem określonej mutacji genów. Choroba ta zdarza się zarówno u psów, jak i u kotów. Prowadzi ona do zaburzenia i upośledzenia transportu i wchłaniania pokarmu w żołądku oraz jelitach zwierzęcia. Najlepszym sposobem leczenia celiakii jest całkowite pozbycie się z diety glutenu. W przypadku zwierząt oznacza to stosowanie specjalnej karmy oraz bardzo dokładne pilnowanie, żeby nie spożywały innych rzeczy. To drugie niestety bywa bardzo trudnym zadaniem, ale Twój pupil nakarmiony dobrą karmą z pewnością będzie łatwiejszy do upilnowania.

Marka Stuzzy a środowisko

Marka Stuzzy oraz cała firma Agras Delic znana jest ze swojej troski o środowisko. Dlatego angażuje się ona w liczne akcje oraz inicjatywy, których celem jest dobro przyrody i zwierząt. Wśród tych licznych działań warto wspomnieć między innymi o tych poniżej wymienionych:

  • karmy marki Stuzzy posiadają oznaczenie „bezpieczny dla delfinów”, oznacza to, że sposób połowu ryb do karmy był całkowicie bezpieczny dla tych wodnych ssaków;

  • większość materiałów składających się na opakowania karm to te, które można poddawać recyklingowi;

  • wszystkie karmy oznaczone są znakiem „wolne od okrutnego traktowania zwierząt”.

Filtrowanie
Filtrowanie
Kategorie
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 13 - 34