SCHESIR

SCHESIR

Jeśli szukasz karmy dla swojego pupila, w której znajdują się wyłącznie naturalne składniki, zwróć uwagę na produkty Schesir. Marka ta należy do firmy Agras Pet Foods (dawniej Agras Delic Sp.A.), specjalizującej się w tworzeniu karmy dla zwierząt domowych. Wykorzystywanie wysokiej jakości składników, innowacyjność, poprawianie wydajności produkcji oraz troska o zrównoważony rozwój sprawiają, że włoska firma, działająca od 1986 roku w Genui, stale się rozwija i poszerza swój asortyment. Flagowa marka Schesir zaistniała w 1999 roku, wprowadzając prawdziwą innowację: karmę dla zwierząt wytworzoną w 100% z naturalnych składników. Zapraszamy do zapoznania się z karmami Schesir dostępnymi w sklepie internetowym AquaelZoo.

Karma dla kotów

Sklep internetowy AquaelZoo oferuje szeroką gamę artykułów do hodowli i pielęgnacji zwierząt. Są wśród nich także różnorodne (w tym specjalistyczne) karmy dla kotów. Możesz tu znaleźć coś odpowiedniego dla wybrednych mruczków oraz dla zwierząt, które z uwagi na problemy zdrowotne, wymagają precyzyjnie dopasowanego żywienia i odpowiednich składników pokarmowych. Dostępne u nas produkty pochodzą od liczących się dostawców krajowych i zagranicznych.

Karma Schesir przeznaczona dla kotów zawiera wyłącznie naturalne i sprawdzone komponenty. Producent w recepturach ogranicza ilość składników na rzecz ich jakości, a więc karma jest pozbawiona konserwantów, barwników, czy też innych, zbędnych wypełniaczy. Dzięki Twój kot otrzymuje pełnowartościowe żywienie, które pozytywnie wpływa na jego zdrowie, wygląd i codzienną aktywność. Do wyboru proponujemy szeroką gamę karm suchych i mokrych.

Schesir - wysokiej jakości sucha karma

Sucha karma Schesir jest produkowana w dwóch liniach:

 • original line,

 • natural selection,

a w każdej z nich znajdują się zbilansowane karmy dla zwierząt w każdym wieku.

Original line to karmy, w których znajduje się jeden rodzaj białka zwierzęcego. Zawierają także witaminy, minerały i specjalną mieszankę aromatycznych ekstraktów z ziół, które działają przeciwutleniająco, chroniąc komórki przed wolnymi rodnikami i opóźniając ich starzenie się. Wszystkie karmy są wyprodukowane z naturalnych składników, bez dodatku konserwantów i barwników. W trosce o zdrowie i prawidłowe żywienie zwierząt domowych, każda receptura produktu Original line została zatwierdzona przez Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Alma Mater Studiorum w Bolonii.

W produktach linii Natural selection również znajduje się tylko jeden rodzaj białka zwierzęcego (np. kurczak, kaczka, wołowina), dlatego łatwiej wybrać odpowiednią karmę dla pupili z alergią pokarmową. Dzięki temu, że w recepturach warzywa i rośliny strączkowe zastąpiły składniki o wysokim indeksie glikemicznym i zboża, prawidłowo karmione koty nie mają nadwagi. Karma Schesir Natural Selection dla młodych zwierząt dostarcza odpowiedniej ilości energii i białka, by zapewnić im zdrowy rozwój, a ponieważ nie zawiera zbóż, nie powoduje u młodych zwierząt problemów z trawieniem skrobi. Wśród składników karmy może znajdować się ryż, który ma dobrze przyswajalną skrobię i jest pozbawiony glutenu, a zawarty w nim błonnik wspomaga prawidłową pracę jelit. Karma z zawartością ekstraktu z borówki pomaga w zachowaniu zdrowego pęcherza i dróg moczowych. Suche karmy Schesir wzbogacone suszonymi algami korzystnie wpływają na zdrowie skóry i sierści.

Mokre karmy dla kotów - wiele wariantów do wyboru

Mokre karmy Schesir dla kotów są produkowane w 12 liniach:

 • Bio Line - linia karm mokrych oparta na jednym rodzaju białka zwierzęcego

 • Blue Deluxe Line - z gotowanym na parze filetem z tuńczyka

 • Broth Line - z tuńczykiem lub kurczakiem w bulionie

 • Country Line - z kurczakiem gotowanym na parze

 • Double Taste Line - połączenie ryby i mięsa - parzone i ręcznie przetwarzane filety z kurczaka i tuńczyka

 • Exotic Line - połączenie filetów z kurczaka lub tuńczyka z egzotycznymi owocami

 • Kitten Care Line - specjalna seria z kurczaka lub tuńczyka dla kociąt

 • Ocean Line - filety z tuńczyka z dodatkiem innych ryb lub owoców morza

 • Salads Poké Line - różne przekąski łączące kurczaka lub tuńczyka z owocami lub warzywami

 • Salmon Line - z łososiem

 • Soup Line - zupy z tuńczykiem

 • Petit Delice - małe przekąski w formie musów

Mokre karmy dla psów

Mokre karmy Schesir dla psów również są oparte na jednym rodzaju białka zwierzęcego, dzięki czemu psy z alergią na określony rodzaj mięsa mogą otrzymać inny, pełnowartościowy pokarm wolny od alergenów, konserwantów i barwników. W recepturach zrezygnowano ze zbóż, wykorzystuje się tylko ryż jako źródło łatwo przyswajalnego błonnika. Karmy zawierają też błonnik jabłkowy, który jest łatwo rozpuszczalny, sprzyja dobremu trawieniu i utrzymaniu jelit w dobrej kondycji. Mleczko pszczele zawarte w formule karm dla szczeniaków stymuluje prawidłowe działanie układu odpornościowego. Yucca Schidigera kontroluje zapach psa, zaś diabelski pazur, zwany także czarcim pazurem, wspomaga funkcjonowanie stawów.  W AquaelZoo bez trudu znajdziesz odpowiednią karmę, w pełni dopasowaną do potrzeb Twojego czworonoga. 

Filtrowanie
Filtrowanie
Kategorie
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 49 - 50