TETRA

TETRA

Historia firmy Tetra, będącej obecnie liderem światowego rynku produktów akwarystycznych, sięga lat 50. ubiegłego wieku. W 1951 roku niemieckim Hanowerze doktor nauk przyrodniczych Ulrich Baensch założył przedsiębiorstwo zajmujące się wszystkimi zagadnieniami dotyczącymi akwariów.  Od początku działania firmy charakterystyczną dla niej cechą stało się ciągłe wprowadzanie kolejnych innowacji. Obecnie produkty firmy Tetra są sprzedawane w ponad 120 krajach na świecie, także w naszym sklepie! Tak szeroki krąg odbiorców potwierdza, że to wyroby najwyższej jakości, chwalone przez wszystkich użytkowników. Firma ma też duże zasługi w dziedzinie propagowania akwarystyki w szkołach. Już teraz sprawdź, jakie produkty tej marki pozwolą Ci jeszcze lepiej zadbać o swoje akwarium! 

Tetra – zrównoważony rozwój i gwarancja jakości

Tetra jako lider globalnego rynku akwarystycznego uważa zrównoważony rozwój za jeden ze swoich najważniejszych priorytetów. Pracownicy firmy dokładają najwyższych starań, aby osiągnąć jak najbardziej zrównoważony rozwój. Odpowiedzialność za środowisko oczywiście ciąży na wszystkich, ale liderzy światowego rynku powinni dawać dobry przykład i tak właśnie postępuje firma Tetra. Dbałość o środowisko i zasoby naturalne jest możliwa w dużej mierze dzięki temu, że Tetra posiada największy w branży akwarystycznej niezależny dział naukowo-badawczy. Posiadanie takiego ośrodka jest niewątpliwie bardzo ważne, gdyż pozwala wyprzedzać konkurencję w branży akwarystyczne —  zarówno jeśli chodzi o wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, jak i jeśli chodzi o zapewnienie najwyższej jakości swoich produktów.

Tetra – rozbudowany katalog produktów

Firma Tetra wytwarza bardzo wiele produktów związanych z akwarystyką, oczkami wodnymi oraz terrariami. W tej szerokiej gamie oferowanych wyrobów znajdują się:

  • pokarmy przeznaczone dla akwariowych ryb, krewetek i raków;

  • pokarmy dla rybek hodowanych w oczkach wodnych;

  • pokarmy dla gadów hodowanych w terrariach;

  • środki pielęgnacyjne przeznaczone do akwariów;

  • środki pielęgnacyjne przeznaczone do oczek wodnych;

  • środki pielęgnacyjne przeznaczone do terrariów;

  • zestawy akwarystyczne;

  • szafki pod akwaria;

  • wszelkie urządzenia potrzebne do obsługi akwariów.

Produkty firmy Tetra w sklepie AquaelZoo  

W naszym sklepie AquaelZoo znajdziesz szeroki wybór produktów firmy Tetra, takich jak pokarm dla rybek (w tym pokarm w saszetkach Tetra Goldfish), uzdatniacze wody wodociągowej, odżywki przeznaczone dla roślin akwariowych, preparaty zwalczające glony, produkty oczyszczające wodę w akwarium oraz takie dodające do niej dwutlenek węgla niezbędny roślinom. W ofercie znajdują się ponadto preparaty wzbogacające wodę w witaminy, minerały i pierwiastki śladowe konieczne dla prawidłowego rozwoju ryb oraz pokarm przeznaczony zarówno dla ryb, jak i skorupiaków.

Warto wśród pokarmów dla rybek akwariowych wyróżnić serię Tetra Weekend. Pokarm ten charakteryzuje się tym, że zapewnia rybom optymalne odżywianie nawet przez 6 dni. Pokarm ma formę pałeczek, które pozostają w całości przez długi czas. Pałeczki te nie pleśnieją i nie powodują mętnienia wody.

Sprawdzone preparaty do Twojego akwarium 

Bardzo przydatnym produktem jest także Tetra AquaSafe. Jest to preparat uzdatniający wodę wodociągową. W wielu miastach polski jakość wody z miejskiego wodociągu pozostawia wiele do życzenia. Dzięki preparatowi Tetra AquaSafe nie stanowi to problemu dla żadnego hodowcy rybek. Wystarczy dodać 5 mililitrów preparatu na każde 10 litrów dolewanej do akwarium wody, aby zapewnić rybom idealne środowisko do prawidłowego rozwoju.

Dobrze sprawdza się także preparat Tetra CrystalWater. Służy on do oczyszczania wody w akwariach. Składniki czynne preparatu powodują, że małe cząsteczki brudu łączą się z tymi preparatami w znacznie większe twory. Te z kolei są już z łatwością wyłapywane przez filtry.

Aby w Twoim akwarium dobrze rozwijały się umieszczone w nim rośliny, skorzystaj z pomocy preparatu Tetra CO2 Plus. Bez wystarczającej ilości dwutlenku węgla rozpuszczonego w wodzie prawidłowy rozwój roślin nie będzie możliwy. Wspomniany preparat dodaje do wody związki węgla bardzo łatwo przyswajalne dla roślin akwariowych. Pamiętaj jednak o tym, żeby nie przesadzić z ilością dodawanego preparatu, ponieważ za duże stężenie dwutlenku węgla w wodzie może zaszkodzić innym żywym organizmom w naszym akwarium.

Kolejnym produktem firmy Tetra dostępnym w naszym sklepie jest Tetra Algizit. Są to tabletki zapobiegające powstawaniu glonów w naszym akwarium. Działają one na wszystkie rodzaje glonów, które można spotkać w typowych akwariach.      

Filtrowanie
Filtrowanie
Kategorie
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 14 - 70